Ankara’ya Yeni Başhekim Görevlendirmesi!

Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi olan Prof.Dr. Emrah ŞENEL, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Hastanesi Başhekimi olarak görevlendirildi.

Ankara’ya Yeni Başhekim Görevlendirmesi!

PROF. DR. EMRAH ŞENEL HAKKINDA

TIKLAYIN

Prof. Dr. Emrah ŞENEL, 25 Ağustos 1965 Gümüşhane doğumlu, İlkokul eğitimini Gümüşhane tamamlarken, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da yaptı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1990 yılında mezun olan Şenel, mesleğe İstanbul İstinye ve Bakırköy Devlet Hastanelerinde pratisyen hekim olarak başladı. Çocuk Cerrahisi Asistanlığını ise 1994 yılında Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesinde başlayarak 1999 yılında tamamladı. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Hastanesi Başhekimi olarak 6 Eylül’de sözleşme imzalayan Şenel’in daha önce görev yaptığı yerler sırasıyla; İstanbul İstinye Devlet Hastanesi’nde Pratisyen Hekim (1990-1992), Çocuk Cerrahisi Asistanı olarak Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi’nde (1994-1999), Çocuk Cerrahisi Uzmanı olarak Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastenesi’nde (1999- 2004) görev yaptı. 2000 yılında tamamladığı askerlik görevi sonrasında Çocuk Cerrahisi Uzmanı olarak Ankara SSK Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde (2004-2005), Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde (2005-2010), Çocuk Cerrahisi Şef Muavini olarak Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde (2005-2011) ve 2011 yılından itibaren Çocuk Cerrahisi Doçenti olarak Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı. 

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Emrah Şenel Anorektal malformasyonlarla ilgili çalışmaları bilinmektedir. Yurtiçinde yayınlanan dergilerde makaleleri bulunan Şenel, uluslararası kongrelerde sunulan yazılı ve sözlü bildirileri, ulusal kongrelerde sunulan yazılı ve sözlü bildirileri bulunmaktadır. Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim olarak görev yapan Prof.Dr. Emrah ŞENEL, 6 Eylül 2019 tarihi itibariyle Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Hastanesi Başhekimi olarak sözleşme imzaladı.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 19:29

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanlı
Vanlı - 11 ay Önce

Adam gibi adam. Liyakat budur işte

Cem Bey
Cem Bey - 5 ay Önce

Allah yolunu açık etsin güzel insan. Bir vesile ile tanıdım sizi, yüreği koltuğunundan kat ne kat büyük nadir insanlardansın... Rabbim sayınızı artırsın.

SIRADAKİ HABER