PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Bülent Güngörer Oldu

Bilkent Şehir Hastanesinde Koordinatör Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Doç. Dr. Bülent Güngörer, Etlik Şehir Hastanesi’ne Koordinatör Başhekim olarak atandı.

Atamalar 26.09.2022, 11:40 28.09.2022, 20:18 Cansu Polat
Ankara Etlik Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Bülent Güngörer Oldu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın 28 Eylül’de açılacağını duyurduğu Etlik Şehir Hastanesi’nin Koordinatör Başhekim ataması yapıldı.

Dünyanın 4 Büyük Şehir Hastanesi sıralamasına giren Ankara Etlik Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi olarak Doç. Dr. Bülent Güngörer’in ataması yapıldı.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Başhekim Ataması Yapıldı!

Türkiye’nin en büyük şehir hastanelerinden birisi olacak Ankara Etlik Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Doç. Dr. Bülent Güngörer göreve başladı.


Etlik Şehir Hastanesi İdareci Atamaları İptal Oldu! - TIKLAYINIZ


28 Eylül tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bizzat açılışını yapacağı Ankara Etlik Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekim ataması yapıldı.

Etlik Şehir Hastanesi’ne yapılan diğer yönetici atamaları ile ilgili haberimiz gün içerisinde yayına verilecek.

Doçent Doktor Bülent Güngörer Kimdir?

13 Mart 2015 tarihinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp A.D asistanlığını tamamlayıp Acil Tıp Uzmanı olmuştur.

2019 – 2022 yılları arasında Ankara Bilkent Şehir Hastanesinde Koordinatör Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptı.

2022 yılı itibariyle Ankara Etlik Şehir Hastanesine Koordinatör Başhekim olarak Doç. Dr. Bülent Güngörer göreve başladı.

Yorumlar (16)
Takipçi 2 ay önce
MaaşAllah,
Tesla nın roketlerini geçen bir hızla yükseliyor belli ki bu doktor bey.:)))
Baskent 2 ay önce
Yozgat ve Ankara şehir hastanesini açan Aziz Ahmet Surelin yardımcısı açılıştada Ankara şehir hastanesi idarecileri öndeydi
!!! 2 ay önce
Açılışta sağlık bakanının il sağlık müdürünün bile önündeydi dahada yükselir
... 2 ay önce
Kapanan hastanelerin kendi idarecileri varken Ankara şehir hastanesi idarecisini onların başına getirmek ilginç üstelik Ankara şehir hastanesi üç yılda daha düzene girmemişken
X 2 ay önce
Normalde her işte başta tecrübe istenir.Ve yıllarca işinin ehli kişiler hep görevde yükselme bekler.Sonra dışarıdan o kişinin üzerine iş bilmeyen kişiler gelir.Ve İşinin ehli olan adalete küserrr.
bir kişi 2 ay önce
uzay hızı torpil..yakında daire başkanı sonrası genel müdür. hasta bakmadan dr culuk..
Çalışanlar 2 ay önce
Bilkent Şehir Hastanesi gibi olmasın yönetim
....... 2 ay önce
Etlik şehir hastanesi açıldıktan sonra sağlık bakanı değişmeli yeni bakan acil sözleşmeli yöneticiliği kaldırıp idareci sayısını azaltıp yönetimleri tamamen değiştirmeli
Abc 2 ay önce
Çok garip Ankara şehir hastanesinin idaresi değişmesi lazımken bide Etlik şehir hastanesine karıştırıldılar
radyopatolog 2 ay önce
Doçent. merak edip baktım pubmed 6 yayın, 1' i ilk ve tek isim, diğerleri kuyruk. o tek isim olan yayında 782 hastanın warfarin toksisite değerlendirmesi, o kadar hastayı kendin mi değerlendirdin? muhtemelen yönetici avantajı ile sadece verileri almıştır. Editör olsam direkt yazının tek yazarlı olmasından red verirdim. bu kadar yöneticilik hayatı ile geçen biri nasıl doçent olur? Keşke birileri beni de havadan 30-50 yayına ekleyip doçent yapsa.
recai seterci 2 ay önce
dışkapıdan dr. burhan kurtuluş, dr. fikret serin, isa kayhan, dr. hasan ali durmaz, orhan pehlivan başta olmak üzere görev vermemek doğru bir hareket.
Hakkı 2 ay önce
Ne tecrübesi varmış da her yere yönetici oluyor. uzmanlık, başhekim yard. başhekimlik.... 2023 yılında da Sağlık Bakanı olmalı.....
Eyüp Özdemir 2 ay önce
Randevu iptali için beş defa aradım.İlgili yere ulaştım.Telefon çalıyor muhatap yok.İlgili yer kolonoskopi-endeskopi birimi.Burada telefona cevap verecek kimse yok mu.
zeynep ç. 2 ay önce
makam koltuk kapmak için dalkavuklar doluşur şimdi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın