Hemşireye Cinsel Saldırıda Bulunan Doktor, ‘Başka Kadınları Da Taciz Etti’ İddiası! Hemşireye Cinsel Saldırıda Bulunan Doktor, ‘Başka Kadınları Da Taciz Etti’ İddiası!

Çevredeki güvenlik kameraları üzerinden yapılan detaylı incelemeler sonucunda, hırsızlık olaylarının sorumlularının M.Ş.Ö. ve R.Y. olduğu tespit edildi. Takip çalışmaları sonucu, şüphelilerin aynı adrese bir hırsızlık daha gerçekleştireceği bilgisine ulaşılması üzerine, 28 Eylül'de zanlılar suçüstü yakalandı. Gözaltına alınan bu iki şüphelinin ifadeleri doğrultusunda M.Y. isimli üçüncü bir zanlı daha yakalandı. Diğer bir şüpheli olan B.E'nin yakalanması için de çalışmalar devam ediyor.

Zanlıların 5 ayrı hırsızlık olayına karıştığı tespit edildi ve bu nedenle M.Ş.Ö., R.Y. ve M.Y. emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilerek sulh ceza hakimliğince tutuklandı. Ayrıca, çalıntı malzemeleri satın aldığı iddiasıyla R.T. hakkında başlatılan adli tahkikat sürdürülüyor.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, iki hırsızlık zanlısının aile sağlığı merkezinin bulunduğu bölgede yürürken görüntüleniyor.