Türk Sağlık-Sen’den Promosyon Tepkisi: Tribünlere Oynamayın!

Türk Sağlık-Sen’li bir yönetici tarafından Sosyal paylaşım sitesi üzerinden yapılan promosyon eleştirisinde, “Son günlerde bir promosyon furyası gidiyor. İtibarını sıfırlayan Memur-Sen burada nemalanma peşinde, kazanım diye.” denildi.

Türk Sağlık-Sen’den Promosyon Tepkisi: Tribünlere Oynamayın!

Türk Sağlık-Sen Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Kızılöz yaptığı paylaşımda;

“TRİBÜNE OYNAMAYIN…”

“Son günlerde bir promosyon furyası gidiyor. İtibarını sıfırlayan Memur-Sen burada nemalanma peşinde, kazanım diye.

TIKLAYIN

Sevgili Memur-Senli arkadaşlarım bana promosyonlarla değil, toplu sözleşmedeki kazanımlarınızla gelin sizleri ayakta alkışlayalım.

 # İcap sorunu çözüldü mü?
 # Döner sermaye emekliliğe yansıdı mı?
 # Sakat doğan yıpranmada iyileştirme yapıldı mı?
 # Maaş zamları yüzde 3.5 üstüne çıktı mı?
 # Sermaye diye bir şey kaldı mı?
 # 3600 ek gösterge geldi mi? 

Bunlar çoğaltılabilir. Bu sorunları çözün sizleri alkışlayalım. Tribüne oynamayın lütfen.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2019, 22:46

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mrsn
Mrsn - 3 hafta Önce

Bu konuda Allah var adam doğru söylüyor. Mersinde yetkili sendika memur sen amma velakin il saglık müdürlüğünde dönen onca olay ve mobing rağmen çıt bile çıkaramıyor.

hemşire saglık mem
hemşire saglık mem - 2 hafta Önce

Sağlık çalışanları olarak hakkımız olan yıllardır verilmeyen maaş artışı döner sermaye 3600 ek gösterge vb vb haklarımızı bile hükümetten isteyemiyorsunuz sırf hükümetle ters düşüp kötü olmamak adına kurumlardaki makamlarinizdan koktuklarinizdan olmamak adına tepki gostermiyorsunuz böyle olunca da alan biz sağlık çalışanları na oluyor artık hiç bir samimiyetimiz üyelerimiz olarak sizlere hiçbir güvenimiz kalmadı bir gün sadece bir gün masaya yumruğunu vursaniz artık yeter deseniz bu işi halledersiniz ama bu koltuk makam sevdası yokmu ah ah

Borç bataklarinda olan belediyelerde bir teknik memur bir teknisyen bir zabıta maaşları 7000 TL den aşağı değilken biz saglikcilar in maaşları herşey dahil 4500 TL bulmuyor bile bu nasıl bir tezatliktir belediyeler in bu borç batağında çalışanına bu kadar yüksek maaş vermesi bizler devlete kazandırdığımiz halde aylık kazanılan gelirin 10 trilyonun yarışı bakanlığa yarisi kurumlara gönderilirken bizlere hiç birşey kalmıyor ama kazanıyoruz ben kazanıyor sen kazaniyon onlar yiyor hesabı böyle birşey olabilir mi.gerekli olan tepkiyi göstermediği iz sürece daha çok kaybedeceğimiz açıktır Semih bey bir gün bu başkanlığımıza biter sizlerde eski gorevinize döner röntgen flim çekmeye başladığınızda aldığımız bu 4500 TL ye mahkum oldugunuzda o zaman görürsünüz

ZALİMİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUN ALLAHI VAR
ZALİMİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUN ALLAHI VAR - 5 gün Önce

SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİ HER DAİM HAYIR DUA OKUYOR OKUMAYADA DEVAM EDECEK.

SIRADAKİ HABER