Sendikalardan Ortak Tavır: Sağlık Müdürümüzün Yanındayız!

Sağlık-Sen İzmir 1. Nolu Şube Başkanı Özgür Yıldırım'ın atamalar nedeniyle hedef aldığı İzmir İl Sağlık Müdürü Mehmet Burak Öztop'a, Türk Sağlık-Sen İzmir şubeleri ve Demokratik Sağlık-Sen yöneticileri İzmir İl Sağlık Müdürü Öztop'u ziyaret ederek yanında olduklarını belirten açıklamalarıyla destek verdikten sonra başarılı çalışmaları için teşekkür ettiler.

Sendika 20.08.2020, 07:59 20.08.2020, 08:55 Güler Sağlam
Sendikalardan Ortak Tavır: Sağlık Müdürümüzün Yanındayız!

Sağlık-Sen İzmir 2. Nolu Şubesinin ardından İzmir'deki üç sendika daha  İl Sağlık Müdürü Öztop'a sahip çıktı, atamaların yerinde olduğunu belirtti.

Türk Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şube Başkanı Barış Koçak, Türk Sağlık-Sen İzmir 2 Nolu Şube Başkanı Şenol Atıcı, Demokratik Sağlık-Sen Genel Başkanı Togan Demircan ve beraberlerindeki heyetler, İzmir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. M. Burak Öztop’u ziyaret ederek, desteklerini ve teşekkürlerini iletti.

Türk Sağlık-Sen Şube Başkanları, Demokratik Sağlık-Sen Genel Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri gerçekleştirdikleri ziyaretlerde, özellikle Covid-19 ile mücadele döneminde alınan hızlı ve isabetli kararlarla birlikte yürütülen çalışmalarla İzmir İl Sağlık Müdürlüğünün bu süreci çok iyi yönettiğini dile getirdi.

İzmir’de genel olarak sağlık çalışmalarının ve planlamalarının çok iyi koordine edildiğini de söyleyen sendika yöneticileri ve yönetim kurulu üyeleri, yeni dönem yönetici atamalarından dolayı da ayrıca teşekkür etti.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (10)
BURAK HOCA ADAMDIR 12 ay önce
BURAK HOCAMI YILLARDIR TANIRIM HAKLIYA HAKKINI HAKSIZA DA AĞZININ PAYINI VEREN BİR YÖNETİCİDİR SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ YIPRATAMAZSINIZ
İzmir 12 ay önce
Asıl soru şu türk sağlık şube başkanları il müdürünü bu kadar başarılı buluyorlardıda neden hergün nbet ücretleri ve 112 nin yemek sorunu ile alakalı her hafta dilekçe veriyorlar pandemi sürecinde sahada olmayan 2 sendika şimdi müdürün yanındaymış önce sahada olun sonra müdürün başkanların hastane yöneticilerinin kuklası olursunuz nereye kadar il müdürünün tutarsız davranışları sizi bulana kadar anlayışınız şunu ortaya çıkarmıştır bana dokunmayan yılan bin yaşasın
Hikaye 12 ay önce
Şimdi bu fotoğrafa ve odaya girenler kendi iradeleri ile mi girdiler bir sendika başkanı başkanı atamalar ve sorunlarla ilgili basın açıklaması yapıyor izmir ism ziyaret i yapan sendika başkanlarından önce ziyareti ve başkanların görüşünü paylaşıyor başka bir bakış açısıyla togan başkanın pandemi sürecinde izmir il sağlıl müdürlüğünü hedef alan açıklamalsrına baksınlar bu kadar basit senaryolara ne il sağlık müdürünün nede bu odaya giren sendikaların ihtiyacı var
xxx 12 ay önce
Yanında olmayan kaldı mı hâlâ.
Rami 12 ay önce
Iğdır Sağlık Müdürü,donanımlı,ahlaklı,düzgün bir adamdır.Başarılı çalışma vardır.Devletin işine dahi gitmeyen,sahte engelli raporu alıp memur olanlar yürekler yetiyors kendi adlar ile yazsınlar.
KESER DÖNER SAP DÖNER.... 12 ay önce
Zaman en iyi gostergedir. Herkes etegindeki taşları doksun bakalim. Zamani gelince ben orda degildim dersiniz.
Olağanüstü eğlenceli 12 ay önce
Selamlar, bakın bu cümleleri o şatafatlı odada yaşayan ya da o odaların kapılarından ayrılmayanlara değil sana yazıyorum, evet sen, leş gibi hastane koridorlarında üç kuruş para ile kanser olana dek çalışan sağlık personeli evet sen, hekim, hemşire, ebe, sağlık memuru hepiniz siz ve hepimiz. Bakın bu adamlar sizin pandemide elinize 3 kuruş fazla geçmesini istemediler, bakanın zorlaması ile cebinize girdi borçlarınızı ödediniz onunla rahatladınız.
Bakın bu fotoğraflarda gördüğünüz yüzlerin hiç birisi çalıştığınız leş gibi yerlerde hastalarla yakınları ile tartışmıyor, farelerin cirit attığı koridorlarda dolaşmıyor, her yeri çöp dolu, bahçeleri köpeklerin sürekli insanları kovaladığı hastanelere gitmiyor, gitmezler umurlarında değil, çünkü garanti dönerleri, maaşları, makamları var. Sen, ezilen, üreten ve çoluk çocuğu İçin yaşamak zorunda olan çalışan, bunların bu şatafatlı odalarda kıymetli olduğunu sanma, emek nedir bilmez bu garanticiler.
Olaya yorumum; iyi olmuş, bir gün hepsi aynı deliğe saklanınca bu iyi günlerini hatırlar yadederler geçmişlerini...
ATAMALAR BAŞARILIYMIŞ!!! 12 ay önce
Yonetici atamasi yaptiklari kisiler Cumhurbaskanimiza hakret etmis. Sen kalkmissin Yonetici yapmissin. Sendikalar da kalkmis basarili il.mudurumuz. yanindayiz diyor. Nasil bi sendikacilik bu yaaa.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
34
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?