Sendika Çanta mı Dağıtır Yoksa Refah mı?

Bir sendikanın bugünlerde devam eden çanta dağıtımını üzülerek takip ediyorum. Bir de resimler mi dersiniz,karşılıklı teşekkürler mi havada uçuşan.

Sendika 18.03.2021, 23:28 19.03.2021, 00:06 Güler Sağlam
Sendika Çanta mı Dağıtır Yoksa Refah mı?

Sanırsınız zafer kazanılmış ,sanırsınız sendika tek kalemde maaşı hükümete kabul ettirmiş.

Ya öyle bir sevinçli fotolar ki ben sandım ki sağlıkta şiddet bitmiş.

Yeni uykudan uyanmıştım bir ara facede gezen bu fotoları gördüm çantayı veren arkadaşların yüzünde 8000 lira tek kalem maaş hem de emekliliğe yansıyanındanı almışlarcasına bir tebessüm ,sonra baktım ki bir sendika sadece çanta dağıtıyormuş...

TIKLAYIN

Biraz daha açtım gözlerimi ve hala kamuda en düşük teknik sınıf personeli olduğum geldi aklıma,sonra 5 yılda sadece 3 ay o da coronanin ilk geldiği zamanlar da döner alabildiğim,sonra 29 liralık sadece bir bone alabildiğim kıyafet yardımım.

Hak arama kurumu olan sendikanin kaynaklarini bu tip küçük promosyonlarla bitirmesini ve temsil ettiklerine de bu yolla bir

mesaj göndermesini ben doğru bulmuyorum,sendika temsil ettiklerine refah dağıtmalı

Artık iyice uyanmıştım ve kendi kendime söylendim "Uyuma Mehmet sakın uyuma sen uyursan gerçekler de uyur"

Sağlıkçı Mehmet

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Çetin 4 hafta önce
Sağlıksen bu, yapar mı yapar.Başkanları kendi maaşına %70 zam yapar, aidatlarla sıfır araba alır, üyelere gelince çanta, power bank ve ŞEMSİYE dağıtırlar.Ve hiçbir üye de buna tepki gösterip "YAZIKLAR OLSUN" size deyip ne istifa eder, ne de yüzyüze geldiklerinde birşey söylerler.Uyutulmayın arkadaşlar.Refah hakkımızı savunmayan bu zatlara karşı aidatlarınız yedirmeyin.
sağlıkçı dadaş 4 hafta önce
uyuma sağlıkçı memet uyuma.... sendika hastane önünde senin hakkını aramak için basın açıklaması yaparken zahmet edip niye katılmıyorsun.sendika üyesine değer vermiş yine üyenin parasıyla üyeye çanta hediye etmiş niye zoruna gidiyor.Basın açıklaması yapılırken korkup yanlarına gidip katılmıyorsun ama bir çantaya klavye kahramanlığı yapıyorsun...senide basın açıklamasında görmek istiyoruz memet uyuma uyuma kalk bir etrafa bak neler oluyor.1 hafta içinde 2 defa bakana bakanla görüşme yaptı sendika daha ne yapsın...
BİR MİLYON ÜYEM VAR DİYEN SENDİKA 4 hafta önce
HELAL OLSUN AMA MİLLET MİLLETİ DOLANDIRAN TOSUNCUĞU BIRAKTI
ARABA YAPACAM DİYEN JET FADILI BIRAKTI
ADNAN OKTARI BIRAKTI
AMA SAĞLIKSEN İ BIRAKMADI OKADAR ŞEY YAPMAYACAK MEMUR BIRAKMAYACAK HAYRET EDİYORUM
657 li hemsire 4 hafta önce
cok abartmissin mehmet,27 yillik hemsireyim esim ev hanimi cocuk 3 tane aldigim ciplak maas 4800tl,sabit 1797tl nobet 2842tl ek odeme 1000-2500 arasi degisiyor.
memet 4 hafta önce
en azından üye aidatları üyelere geri dönüyor, diğer sendikalar aidat gelirini ne yapıyor birde onu sorgulamak lazım bence..
11
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?