PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sendika Başkanı Ağustos Maaşını Açıkladı! Gözler Diğer Sendika Başkanlarında

Sendika Genel Başkanı Oğuz Özat, Ağustos 2022 döneminde aldı Sendika Genel Başkanlığı maaşını açıklanmasının ardından gözler diğer Sendika Genel Başkanlarına çevrildi.

Sendika 27.08.2022, 14:17 27.08.2022, 14:55 Cansu Polat
Sendika Başkanı Ağustos Maaşını Açıkladı! Gözler Diğer Sendika Başkanlarında

Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası Genel Başkanı Oğuz Özat, ağustos ayında 13.000 TL maaş aldığını açıkladıktan sonra 2000 TL’de temsil hakkı verildigini söyledi.

Üyelerim Hangi Zorluğu Yaşıyorsa Bende Aynı Zorluğu Yaşıyorum!

Genel Başkanı Oğuz Özat, maaşının 13.000 TL olduğunu belirterek “sahadaki üyeler hangi zorluğu yaşıyorsa ben de aynı zorluğu yaşıyorum “ifadesini kullandı.

“2 Bin TL’de Temsil Hakkı Alıyorum”

Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası Genel Başkanı ağustos ayı maaşına devletin memura verdiği düşük enflasyon farkını uygulandığını belirterek 2000 TL’de temsil hakkı aldığını belirtti.

Sendika AĞASI Olmadığınızı İspat Edin!

Genel Başkan Oğuz Özat’ın sendika başkanı olarak aldığı maaş açıklamasının ardından diğer sendika genel başkanlarına gözler çevrilirken sahanın beklentisi; tüm sendika genel başkanlarının aldıkları ücretleri şeffaf bir şekilde açıklamaları, sendika ağası olmadıklarını ispat etmeleri yönünde oldu.

Yorumlar (4)
hemşire 1 ay önce
Bu bir örnek değil herkes şunu bilmeliki sendika başkanlarının maaşı sendika üye sayısı ile orantılı olarak yüklü miktarları bulmakta o sendika genel başkanının daha fazlasını bugün tss veya sağlık senin bir profesyonel şube başkanı dahi bir kat falzasını almakta o yüzden o sendikaların genel başkanları asla bordro yayınlamalzlar çok beklersiniz....
Değeri Bilinmeyen Yok Sayılan Hemsire 1 ay önce
Yazıklar olsun
Bu kadar adaletsiz adı iyileştirme olan bu uygulamaya. Hastanelerde hastaların yanında 7*24 kim var Acaba
O küçümsediğiniz yok etmeye calistiginiz hor gördüğünüz Hemşirelik mesleğini sagliktan kaldırın, nadil olsa onun işini de klinikten hiç ayrılmadan mesai saatlerine uyarak siz hekimler yapabilirsiniz.
Hemşirelere iyileştirme diye verilen malı desteği de siz hekimler alın. Yetermi
Maalesef güzel ülkemde Hemsirelikte yüksek lisans yap doktora yap mesleğin yönetmeliği olsun ama bir uzmanlik kadron olmasin
maaş ek odeme de de hakkin bu kadar denilsin üstüne bir de hakaret yapılsın.
Yazıklar olsun Bu düzenlemeye hakkımızı yiyenlere bizleri yok sayanlara hekimleri bu kadar yükseltip sağlıkta bu kadar uçurum fark acanlara. Hep onlara hep onlara.
ÇST 1 ay önce
samsun sağlık sen başkanından da bekliyoruz aynısını
kerem 1 ay önce
semih durmuş 3 sene oldu genel başkan olalı , çok şeyler söyleniyor hakkında
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?