Sağlık-Sen'den Döner Sermaye Yönetmelik Çalışması!

Sağlık-Sen Genel Merkez Yöneticileri gece saatlerinde paylaştıkları mesajla sağlık personellerinin haklı tepkisini çeken döner sermaye yönetmeliği değişikliğindeki hekim dışı personele uygulanan haksızlığı kastederek "bu işin peşini bırakmıyoruz" paylaşımları yaptı. Paylaşılan görsellerde Genel Merkez yöneticilerinin bir masa etrafında Bakanlık bürokratları ile toplantı halinde oldukları gözlendi.

Sağlık-Sen'den Döner Sermaye Yönetmelik Çalışması!

Sağlık-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerinin paylaştığı fotoğraflarda, Bakanlık bürokratları ile çalışma yaptıkları görülürken, Genel Başkan Semih Durmuş'un da toplantıda olduğu görüldü.

TIKLAYIN

Facebook'ta yapılan paylaşımda ise; "Bu işin peşini bırakmıyoruz. Sağlık Sen genel merkez olarak Bu "yetersiz" düzenlemenin eksiklerinin giderilmesi için Bakanlık bürokratları ile çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz . Sağlık çalışanının emeğinin karşılığını aldığı güne kadar mücadeleden vaz geçmeyeceğiz." denildi.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2020, 09:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 8 ay Önce

Beni güldürdünüz. Bunlar paranın peşini bırakmazlar

sincan
sincan - 8 ay Önce

ya semih bey boş yere uğraşma. sen güveni kaybettin. matemaatik denklemleriyle bu iş çözülmez. baskı ile şantaj ile istifaları engelliyosunuz. ama elbet bir gün adalet teceli eder.

SAĞLIKÇI
SAĞLIKÇI - 8 ay Önce

bunun hesabını sağlık çalışanları akp ye soracaktır

Panpa
Panpa - 8 ay Önce

Algı çok kötü.Şöyle.bir kaç toplantı ve zehir zemberek söz söyleyelim istifalar hergün artarak geliyor diye konuşulduğu doğru mu?

eda
eda - 8 ay Önce

sabitlerimizi arttırın sadaka istemiyoruz

laborant
laborant - 8 ay Önce

bekçiliğe geçiş hakkı istiyoruz..

İDARİ KADRO
İDARİ KADRO - 8 ay Önce

İdari kadrolu yönetici katsayıları artırılmalı, memur ve sağlık çalışanlarına adil ödeme sistemi getirilmelidir.

SIRADAKİ HABER