PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Başkan Zengin: Tetikçilik Yapan Hastane Başhekimi ve Müdürünü Deşifre Edeceğim

Türk Sağlık Sen Ordu Şube Başkanı Fatih Galender Zengin, hastane idaresinde toplanarak bir sendikanın seçimlerinde odaların nasıl seçim bürosu halinde kullanıldığını ve çalışanlara uygulanan mobingleri önümüzdeki hafta basın açıklaması ile deşifre edeceğini duyurdu.

Sendika 03.12.2022, 22:03 19.12.2022, 21:02 Cansu Polat
Başkan Zengin: Tetikçilik Yapan Hastane Başhekimi ve Müdürünü Deşifre Edeceğim

Türk Sağlık Sen Ordu Şube Başkanı Fatih Galender Zengin, “tetikçi Başhekimi ve hastane müdürünü hafta içi yapacağım açıklama ile deşifre edeceğim” dedi.

BAŞHEKİMİN UYGULAMALARI YÜZÜNDEN DOKTORLAR AYRILIYOR!

Ordu’da en üst düzeyde hizmet eden doktorlar başta olmak üzere Başhekimin uygulamaları, baskıları nedeniyle hastaneden ayrıldıklarını söyleyen Zengin, hastane müdürünün odasının da sendika seçimleri sırasında seçim bürosu olarak kullanıldığını savundu.

SENDİKA ROZETİNDEN DAHİ RAHATSIZ OLUYORLAR

“Yakasında şanlı Türk Bayrağımızın da içinde olduğu sendika rozetinden, bizden nasıl rahatsız olduklarını, rozet takan üyeleri sürgüne gönderildiğini” deşefire edeceğini söyleyen Başkan Zengin, “sendikalarına üye olanların yerlerinin değiştirilmeleri dahil olmak üzere tüm uygulamaları yapacağım açıklama ile anlatacağım” dedi.

HASTANE BAŞHEKİM VE MÜDÜRÜNÜN PEŞİNDEYİM

Zengin açıklamasının devamında, “Malum Sen Başkanını arkasına alarak çalışanlara baskı, tehdit, mobing, yer değiştirme uygulayan, tetikçilik yapan bir sendikanın seçimlerine müdahil olan, sendika başkanının talimatıyla muhalif olanlara sürgün uygulayan Hastane Başhekimi ve Hastane Müdürünün peşindeyim.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (8)
Memur 2 ay önce
Tss nin yetkili oldugu donemde kurumda calisanlari dovuyordunuz.idareciler dahil.arti nerde ise yaramaz kisi varsa sizde.sizkerde 1 gr beyin oldugunu dusunmuyorum
KENAN SOFUOĞLU 2 ay önce
BU ELEMANIN DERDİ NEDİR?
Dr 2 ay önce
Editör: 4 farklı kullanıcı adıyla yorum yaptığınız için buradaki yorumunuz SİLİNMİŞTİR.
vatandaş 2 ay önce
Eğerki sağlık çalışanları bu iktidara oy vermez ise, yeminle söylüyorum sebebi SAĞLIK-SEN dir. tiksindik artık. iğrendik
Samsunlu 2 ay önce
Samsun daki malum sen in de farkı yok. Onlar da aynı. Hemde bur kişi daha profesyonel olarak o da sendika yi yemeye başladı. Aslında böyle kararları sadece yönetim ile almak doğru değil. Üyelere de sormak gerekir bence. Bu paralar ile sendika üyeleri için bir çok sosyal aktivite yapabilir.
TŞK 2 ay önce
BENCE BAHÇELİYE DE HAREKETE GEÇSİN GEREKENİ YAPSIN YOKSA SEÇMEN SANDIKTA HESABINI SORACAK SUSTUĞUNUZ İÇİN SİZE DEĞİL LAFIN SUSANLARA TŞK
adalet 2 ay önce
Türk sağlık sen sütten çıkmış ak kaşık mı?Doğunun bir ilinde sağlık senin idarecilerine saldıran sizler değilmiydiniz?Kaba kuvvet deyince türk sağlık sen,zorbalık deyince yine türk sağlık sen.Eeee şimdi nmeyin kafası bu?
dahi hadi konuşma 2 ay önce
çek ulan desteğğini ozaman hem kel hem fodulsun niye destek veriyorsunuz bizleri eziyorsunuz bir de çıkmış konuşuyor yemezler gidiyorsunuz hep beraber çöplüğe
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.