PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Başkan Yardımcısı Sağlık Sen Şube Başkanlığına Aday Oldu

Gaziantep Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Suriye görev gücü Başkanlığında Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Muhammet Öztekin, Sağlık Sen’in Gaziantep Şube Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Sendika 21.05.2022, 10:03 Cansu Polat
Başkan Yardımcısı Sağlık Sen Şube Başkanlığına Aday Oldu

Memur sendikalarında en fazla üyesi olan sendikalarından olan Sağlık-Sen Gaziantep şube Başkanlığı'daki 17 yıllık saltanatı sona erdireceklerini ifade eden ve önemli projelerle yol çıktıklarını söyleyen Muhammet Öztekin, 'Sağlıkta Birlik' sloganıyla büyük bir aile ortamı oluşturacaklarını vurguladı. 

Ani bir kararla normal tarihinden erkene alınarak karambole getirilmeye çalışılan seçimlere en iyi cevabı sandıkta vereceklerini de söyleyen Muhammed Öztekin, sendikanın itibarsızlaştırılmasına ve kurumsal kimliğine zarar verilmesine izin vermeyeceklerini aktardı. Öztekin, sağlık çalışanları için yapmayı planladıkları projeler ile son vermek istedikleri uygulamaları da açıklayarak her anlamda sağlık çalışanlarının genel çıkarını gözeteceklerini belirtti. 

SAĞLIKSEN'DE GÜÇLÜ ADAY

Gaziantep Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı Suriye Görev Gücü Başkan Yardımcısı olarak görev yapan ve sağlık camiasında bir süre idarecilik yapan Muhammed Öztekin sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla adaylığını açıkladı. Ayrıca Sağlıkta Birlik Hereketinin "baskın seçim" olmasına rağmen tüm kurumlara gerekli sayıda delege adayı başvurusunda bulunduğu öğrenildi. 

Yorumlar (5)
Sağlık-sen'den tiksinen Anestezi Teknisyeni 1 ay önce
Bir süre idarecilik yapmışsa ve bu dönem torpili yetmediği için idareci olamadiysa sendika başkanlık koltuğunu istiyordur.sağlık-sen başkanlık koltugu torpili az gelen eski müdürler için yeni koltuk demek. Şekil a Samsun.Şimdiki saglik-sen başkanı eğitim araştırmada müdürken vekil demircan tarafından devrilince saglik-sen koltuğuna sarıldı.şimdiki rakibi de yine bu hastanede müdürken sağlık müdürü tarafından darbe yapılınca o da sendika koltuğuna oturma peşinde.uyelerde "bizim için mücadele ediyorlar" sanıyor ????
Ali 1 ay önce
Adam zaten şu an idareci ne kadar bencil düşünüyorsun insanları tanımadan sormadan
bu hakkı size kim veriyor???????? 1 ay önce
utanmadan adam halen idareci diyor onu idareci olarak kim atadı hangi sınavı kazandı pessss kendinize bunu hak mı görüyorsunuz siz kim oluyorsunuz idareci atıyorsunuz Allah hepinizi bildiği gibi yapsın bir de konuşuyorsunuz haklı gibi
taklacılar hop 1 ay önce
bakan mı olacan onun için mi istiyorsun ya da milletvekili ALLAH sizi bildiği gibi yapsın uslanmaz taklacılar
ceren hemşire 1 ay önce
Balıkesir sağlık sendede değişim kapıda.Mevcut başkan nihat erzi eşini uzman yaptı.teşkilat başkanını destek hizmetleri başkanı yaptı.Şube başkan maaşıda 23 bin tl miş.Tepkiler çığ gibi.Kimseyi uyandırmamak için sesisiz beklemeye geçti.ANCAAK kimse uyuımuyor.Zamanı var.
20
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?