Ünlü Doktor Hayatı Akbaş’ın koronavirüs testi pozitif çıktı

Samsun’da görev yapan ünlü doktor Hayati Akbaş’ın koronavirüs testi pozitif çıktı.

Sağlık 25.08.2020, 00:14 Güler Sağlam
Ünlü Doktor Hayatı Akbaş’ın koronavirüs testi pozitif çıktı

Sosyal medya hesabından yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif olduğunu açıklayan Doktor Hayati Akbaş yaptığı paylaşımda, ‘’Çok değerli arkadaşlarım. Bugüne kadar sizler ile sadece mesleki tecrübelerimi değil, hayatın farklı yönlerinide, üzüntülerimi sevinçlerimi de paylaştım. Cumartesi akşam başlayan yüksek ateş, Kuru öksürük, yorgunluk, kas eklem ağrıları nedeniyle pazar günü covid testi yaptırdım. Sonuç 3 saat önce pozitif olarak geldi. Tüm Dünyayı kasıp kavuran Korona bana da ulaştı.

TIKLAYIN

Doktor arkadaşlarım gerekli tetkikleri yaptılar. Akciğer tomografisi yaptılar ve şükürki tomografi temiz çıktı. Biraz önce Omü Tıp Fakültesi covid polikliniği doktoru Dr Mustafa beyle bu pozu verdik. Hocam inanıyorum kısa sürede iyileşip aramıza katılacaksın anlamında parmak işaretini gösterdi. Teşekkürler sevgili Doktorum dedim ve covid pozitif olduğumu henüz öğrendiğimde aldığımız bu kare takipçilerim ile paylaşıma değer hem de bana moral olur dedim.

Lütfen hepimiz corona konusunda daha dikkatli olalım, sağlık otoritelerimizin önerilerini dikkate alalım ve asla bana bir şey olmaz demeyelim. Yaşadığım süreci ve corona ile ilgili deneyimlerini yaşadıklarını sağlığım elverdiği ölçüde siz değerli takipçilerim ile paylaşacağım. İnşallah tablo kötüye gitmez ve tez zamanda hayata kaldığımız yerden başlarız.’’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
-3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?