İş Yeri Hekimi Filyasyon Ekibiyle Denetimdeyken Kazada Yaşamını Yitirdi

Bursa'da fabrika denetiminden çıkan filyasyon ekibinin aracı ile dönüş yapmakta olan tırın arasında kalan doktor Adil Özgür yaşamını yitirdi

İş Yeri Hekimi Filyasyon Ekibiyle Denetimdeyken Kazada Yaşamını Yitirdi
banner71

Bursa’nın Nilüfer ilçesi Akçalar Mahallesi’nde bulunan bir fabrikada iş yeri hekimliği yapan Dr. Adil Özgür, 4 Eylül Cuma günü koronavirüs denetimleri nedeniyle Sağlık Bakanlığı tarafından görevlendirilen filyasyon ekibiyle fabrikada bulunuyordu. Fabrikada bazı işçilerin Koronavirüs’e yakalandığı için evlerinde karantinaya alındığı öğrenildi.

TIKLAYIN

Akçalar bölgesindeki fabrikada denetimlerin tamamlanmasının ardından Hasanağa Mahallesi’nde bulunan fabrikanın diğer şubesine gitmek üzere filyasyon ekibi araçlarına bindi. İnsan kaynakları müdürünün aracına binmek üzere yolun karşısına geçmeye çalışan Dr. Özgür bu sırada dönüş yapmakta olan tır ile filyasyon ekibinin aracı arasında sıkıştı.

1960 yılında İran’ın Serab şehrinde doğan ve Kanada vatandaşı olan Dr. Adil Özgür, 1997’de Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştu. Eşi ve çocukları Kanada’da yaşayan Dr. Özgür’ün cenazesi defnedilmek üzere Kanada’ya gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 11:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
xyz
xyz - 2 hafta Önce

Öncelikle hayatını kaybeden hekime Allah' tan rahmet yakınlarına sabırlar dilerim. Fakat haber başlığınız hatalı. Hekim filyasyon ekibinde değil denetim yapılan fabrikada çalışan iş yeri hekimi. Önemsiz gibi dursa da kurumları bağlayan bu maddi hatayı düzeltmenizi talep ediyorum.

Diablo
Diablo - 2 hafta Önce

Mura övünç abimize saygılar dalgaa dalga dalga selamloyorum öpüyore seni seviyoreee:)

Murat övünç
Murat övünç - 2 hafta Önce

Dalga dalga dalga dalgalanıyorrrrr 4.d yi alanlar anam herkez kıskanıyor öpüyoreeeee:))

Murat övünç
Murat övünç - 2 hafta Önce

Dalga dalga dalga dalgalanıyorrrrr 4.d yi alanlar anam herkez kıskanıyor öpüyoreeeee:))

SIRADAKİ HABER