Hastane İdarecilerinin İsmini Kullanan Sahte Doktor Yakayı Ele Verdi!

Hastane idarecileri ile bazı doktorların isimlerini kullanarak, insanlara kendini Doktor olarak tanıtan H.K., dolandırıcılık suçlamasıyla gözaltına alındı.

Hastane İdarecilerinin İsmini Kullanan Sahte Doktor Yakayı Ele Verdi!

Kocaeli ve İstanbul'da insanlara para karşılığı sağlık kurulu raporu vermek vaadiyle kandıran, kendisini Profesör Doktor olarak tanıtan kişi polis tarafından düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. 

TIKLAYIN

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul ve Kocaeli'de sağlık kurulu raporu almak isteyenlere kendisini "profesör doktor" olarak tanıtan H.K.'yi düzenlenen operasyonla yakaladı. H.K.'nin, para karşılığında sağlık kurulu raporu vaadinde bulunarak vatandaşları dolandırdığı, sosyal medya hesaplarında kendisini doktor gösterecek paylaşım ve yazışmaları olduğu, sağlık kurulu raporu aldırmak için para talep ettiği, Kocaeli ve İstanbul'da kamu hastanelerinde bazı doktor ve hastane yöneticilerinin isimlerini kullanarak rapor almak isteyen çok sayıda vatandaşı kandırarak dolandırdığı tespit edildi.

Gözaltına alınan H.K., emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilirken, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2019, 19:49

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER