Hastane Bahçesinde Mide Bulandıran Görüntü!

Kocaeli’nde Üniversite Hastanesinin bahçesinden gelen yoğun leş kokusu nedeniyle hastaneye gelen vatandaşlar adeta çileden çıktı. Kokunun gelme nedenini kendilerince araştıran hasta yakınları, bahçede üzerinde et parçaları olan büyük bir kemik nedeniyle pis kokunun yayıldığını gördüler.

Hastane Bahçesinde Mide Bulandıran Görüntü!

TIKLAYIN

Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Umuttepe Kampüsü Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi poliklinik giriş kapısının önünde bulunan yeşil alandan geldiği tespit edilen pis koku vatandaşların tepkisi göstermesine neden oldu. Kokunun gelme nedenin olan üzerinde et parçaları olan büyük kemiğin kim yada kimler tarafından o alana bırakıldığı bilinmezken, kemiğin o alana muhtemelen sokak köpeklerinin yemesi için bırakıldığı düşünülüyor.

KAÇ GÜNDÜR ORADA BEKLİYOR Kİ BU KADAR PİS KOKU YAYILIYOR

O büyüklükte, köpeklerin kolay kolay parçalayamayacağı kemikli etin, güneşin altında ne kadar süredir durduğu ve kokuya neden olduğu bilinmezken bu etli kemiğin, köpekleri zehirleme ihtimali söz konusu. Vatandaşlar, yoğun kokuya neden olan kemiğin, bir an önce o bölgeden kaldırılmasını istedi. Vatandaşlar, “Sağlık bulmak için geldiğimiz hastanede, mikrop kapacağız. Bu kadar büyüklükte bir kemik, güneşin altına, hastane bahçesine bırakılır mı?” diye tepki gösterdi. İlgililere duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 17:29

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER