PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Doktor Annesini Demir Çubukla Döverek Balkondan Atmaya Çalıştı

Akıl sağlığını yitirdiği iddia edilen ve bu nedenle bir süredir mesleğini yapamayan doktor Emrah Ç., evlerinin balkonuna çıkardığı annesini metal çubuklar döverek aşağı atmaya çalıştı.

Sağlık 18.10.2022, 14:31 18.10.2022, 17:28 Cansu Polat
Doktor Annesini Demir Çubukla Döverek Balkondan Atmaya Çalıştı

Antalya Hurma Mahallesi 272. sokakta meydana gelen olayda, akıl sağlığını yitiren doktor Emrah Ç., evlerinin balkonunda önce annesini darp ettiği ardından da aşağıya atmaya çalıştığını gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezine haber verdi.

ANNESİNİ BALKONDA ALIKOYDU

Eve gelen polis ekiplerine kapıyı açmayan Emrah Ç., annesi V.Ç.'yi balkonda alıkoyarak, kitap, telefon, kredi kartları ve bir miktar parasını aşağıya attı.

Psikolojik rahatsızlıkları nedeniyle bir süredir doktorluk mesleğini yapamadığı öğrenilen Emrah Ç., zaman zaman balkon demirlerinden aşağıya sarktı. Yaklaşık 3 saat balkonda etrafındakilere FETÖ aleyhinde sözler sarf edip, annesine hakaretler eden şahıs bir türlü ekiplerin ikna çabalarına cevap vermedi.

Hem kendi hem annesinin telefonunu balkon demirlerine vurup kıran Emrah Ç. için özel harekat ekiplerinden destek istendi. Özel harekat polisinin son görev yerinin Diyarbakır olduğunu söylemesi üzerine şahıs, “Oranın en sevdiğin şeyi ney?’ diye sorması üzerine polis, ‘ciğer’ cevabını verdi.

Bunun üzerine şahıs, "Bırak abi dalga mı geçiyorsun" dedi. Şahsın ikna çabalarına cevap vermemesi üzerine eve girilmeye karar verildi. Anne V.Ç. ise uzun süredir balkonda olduğunu ve bir şeyler yapılmasını istedi. Bir süredir mahallede bu tür davranışlar sergileyen Emrah Ç.'ye bazı vatandaşlar da tepki gösterdi.

ANNEDEN İLK SÖZLER

Özel harekat polisleri kalkan ve koçbaşı ile binaya girdi. Özel harekat ekiplerinin kapıyı açması üzerine Emrah Ç., 2. kat balkonundan 1. kat penceresine indi. Burada da bir süre bekleyen Emrah Ç., ardından ekiplerin ikna etmesi üzerine üst kata çıkamayınca kendisini itfaiyenin şişme brandasının üzerine atladı.

Gözaltına alınan Emrah Ç., saatlerdir zorluk çıkardığı annesinden tişörtünü istedi. Binadan çıkarılan şahıs polis merkezine götürüldü. Anne V.Ç. ise sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü. Bir hayli bitkin olduğu görülen anne V.Ç., “Söyleyecek söz yok. Eşinden boşandı. Doktordu. Son durumunu bilmiyorum” dedi.

Yorumlar (1)
malatya44 4 ay önce
DOKTOR'dan sonra virgül koysanız adamın doktor olduğu, annesinin doktor olmadığı daha anlaşılır olur. Böyle sanki doktorun çocuğu doktoru dövmüş gibi anlaşılıyor
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.