Başhekim Gürcan Güven Koronavirüsü Yendi!

Denizli'de 112 İl Ambulans Servisi Başhekimi Gürcan Güven, yeni tip koronavirüs tedavisi için yattığı Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nden bugün sağlığına kavuşarak taburcu edildi.

Başhekim Gürcan Güven Koronavirüsü Yendi!

112 İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Gürcan Güven, öksürük ve ateş şikayetleri nedeniyle 12 gün önce Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne gitti. Güven'den alınan örnekler Ankara'da yapılan koronavirüs testinde pozitif çıktı.

TIKLAYIN

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi altına alınan Güven, 12 gün sonra hastaneden koronavirüsü yenerek taburcu edildi. Güven, sosyal medya hesabında, tedavi sürecinin başarılı geçtiğini açıkladı. Paylaşımında herkese teşekkür eden Güven, "Arayan, soran, mesaj gönderen, sosyal medya üzerinden iyi dileklerini ileten, dualarını esirgemeyen, cevap veremediğim herkese çok teşekkür ediyorum.

İlgi ve alakalarından dolayı İl Sağlık Müdürümüz Berna Öztürk'e, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde görev yapan hocalarıma ve tüm sağlık çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Rabbim bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara güç ve şifa versin.

Bu süreçte kendi canını riske atarak çalışan tüm sağlık personellerine kolaylıklar diliyorum. Sağlıklı günlerde buluşmak üzere. Hepinizi Allah'a emanet ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2020, 07:48

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER