Sahayı karış karış gezerek bu başarıya imza atan, projelerimizi ve mücadelemizi anlatan şube başkanlarımızı, yönetim kurulu üyelerimizi, gençlik kollarımızı, kadın komisyonlarımızı ve temsilcilerimizi içtenlikle tebrik ediyoruz. Bu güvene layık olmak için dün olduğu gibi bugün de daha çok çalışmaya, mücadele etmeye ve yeni projeleri hayata geçirmeye kararlıyız.

Ali Yalçın: Birinci Dereceye Yükselen Memurlara 3600 Ek Göstergeyi Ertelemeden Vermek Lazım! Ali Yalçın: Birinci Dereceye Yükselen Memurlara 3600 Ek Göstergeyi Ertelemeden Vermek Lazım!

Sağlık-Sen olarak, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının haklarına sahip çıkmaya, onların sesi olmaya devam edeceğiz. Güçlü bir birlik ve beraberlikle, çalışanlarımızın yaşadığı sorunlara çözüm bulmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sağlık-Sen ailesi olarak, 8383 yeni üyemizle birlikte daha da güçleniyor, daha da büyüyoruz. Kamuoyunu, sağlık ve sosyal hizmet alanındaki gelişmeleri ve sendikamızın çalışmalarını takip etmeye davet ediyoruz.

Editör: Serap