PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Bakan Koca Etlik Şehir Hastanesi Gerekçesiyle Sağlık Personeli Alımı Planlıyor

Kısa süre içerisinde hizmete girmesi beklenen Etlik Şehir Hastanesi ile ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yapacağı sunum sonrasında hem hekim hem de sağlık personeli ihtiyacını gündeme getireceği öğrenildi.

Personel Alımı 22.08.2022, 11:30 22.08.2022, 12:28 Cansu Polat
Bakan Koca Etlik Şehir Hastanesi Gerekçesiyle Sağlık Personeli Alımı Planlıyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 2 gün önce Ankara’da yapımı tamamlanan Etlik Şehir Hastanesinde incelemelerde bulunmuştu.

Başhekimler Torpil Kuyruğunda!

Ankara’da diğer hastanelerde görev yapan neredeyse tüm Başhekimlerin Etlik Şehir Hastanesi Kulelerinden birinde Başhekim olmak için aylardır büyük uğraş verdiği Şehir Hastanesinin açılışına sayılı günler kaldı.

İnşa edildiği alan itibari ile Türkiye’nin en büyük Şehir hastanesi olacak olan Etlik Şehir Hastanesi açılışı için tüm hazırlıklar tamamlandı.

Yapımına 2013 yılında başlanan ve 2019 yılından beri açılması beklenen Etlik Şehir Hastanesi’nin açılış töreninin Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından önümüzdeki ay içerisinde yapılması bekleniyor.

Koca Personel Alımı İçin Cumhurbaşkanına Sunum Yapacak

Kulislerden edinilen bilgiye göre Sağlık Bakanı Koca Etlik Şehir Hastanesi’nin açılışı öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bir sunum yaparak hastane ile ilgili hekim ve sağlık personeli ihtiyacını sunum sırasında gündeme getirebileceği öğrenildi.

Personel Alımı İçin Gözler Bakan Koca’ya Çevrildi!

9 Eylül 2022 günü yapılması planlanan 106. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası ile hastaneye yönelik hekim ihtiyacının karşılanması planlanırken hekim haricindeki personel için ise gözler Sağlık Bakanı Koca’ya çevrilmiş durumda.

Yorumlar (3)
ANKARA 2 ay önce
Ankara hastanelerinde yöneticiler tarafından kollanan kişiler tespit edilsin. Etlik şehir hastanesinde çalışsın boş işlerle uğraşmasınlar. Akşama kadar hastane turluyorlar.
06 2 ay önce
Ankarada hastane idarecilerinin değişmesi lazım yer değişikliği şeklinde değil tamamen değişim
Sağlıkcı 2 ay önce
İzmir deki şehir hastanesine alım varmı acaba
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?