Bakan Koca'dan Sağlık Personeli Alımı Müjdesi!

Bilim Kurlu toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan Bakan Koca yeni hastenelerin açılmasıyla beraber sağlık personeli alımı yapılacağını duyurdu.

Personel Alımı 02.09.2020, 21:14 03.09.2020, 00:50
Bakan Koca'dan Sağlık Personeli Alımı Müjdesi!

TIKLAYIN

Fox Haber muhabirinin atamalarla ilgili, sağlık çalışanları atamada bekliyorlar. Yakın zamanda bir atama müjdesi duyar mıyız? sorusuna Bakan Koca, "Atamayla ilgili bir ihtiyaç durumuna göre, biliyorsunuz biz dört ay önce bir atama dönemi yaşamıştık. Ama önümüzdeki dönemde devreye girecek olan hastanelerimiz olacak. Biliyorsunuz Konya açıldı. İstanbulda benzer şekilde Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi bu haftasonu açılmış olacak. Seyrantepe benzer şekilde yakın zamanda açılmış olacak. Hastanelerin devreye girmesiyle alım söz konusu olacak. " dedi.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (3)
Elf 2 ay önce
Herkesin aklindaki soru ne zaman ve kac kisi alinacak
Buket güneri 2 ay önce
Röntgen teknikeri ataması bekliyorumm alım çok azzz
Hemşire 1 ay önce
Personel alımından önce hastanelerdeki mevcut çalışan personel can güvenliği açısından korunmalıdır. Girişlere x ray kontrolü ve polis denetimi adliyedeki gibi şart hale gelmiştir. Bunların gündeme gelip çözüme kavuşturulması şart. Hiçbir sağlık kuruluşunun ve sağlık personelinin can güvenliği yok.
19
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?