Giyecek yardımı Haberleri

giyecek yardımı haberleri ve güncel giyecek yardımı gelişmeleri, giyecek yardımı ile ilgili tüm video, giyecek yardımı fotoğrafları ve giyecek yardımı haberleri Personel Sağlık Personeli Haber NET sitemizde


Gündem

Sosyal medyada memurların kıyafet desteğinin iptal edildiğine yönelik gazetecilerin yaptığı paylaşımlar sonrası işin aslı ortaya çıktı.

Gündem

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in imzasıyla yürürlüğe konulan Giyecek Yardımı Yönetmeliğini inceleyenler iktidar memurla dalga mı geçiyor? sorusunu yönelttiler.

Ekonomi

Yıllardır sağlık personellerin haklı olarak tepki gösterdikleri komik giyim yardımı tutarları 2024 yılında da aynen ödenmeye devam edecek.

Mevzuat

Giyecek yardımı devlet memurları kanunun 211. maddesine dayandırılarak çıkarılan “Memurlara Yapılacak Giyecek Yardımı Yönetmeliği” kapsamında yapılmaktadır. Bu yönetmeliğe göre Giyim...

Mevzuat

2024 yılında Giyecek Yardımı Yönetmeliğinin Uygulanmasına İlişkin Genelge, 2024 yılı giyecek yardımı tutarları tablosu Maliye Bakanlığınca yayımlandı.

Mevzuat

Sağlık Bakanlığına bağlı Sağlık Personeline her yıl verilen giyecek yardımlarının kapsamı, miktarları “Memurlara Yapılacak Giyecek Yardımı Yönetmeliği” ekinde bulunan cetvellerde...

Ekonomi

2023 yılında Giyecek Yardımı Yönetmeliğinin Uygulanmasına İlişkin Genelge, 2023 yılı giyecek yardımı tutarları tablosu Maliye Bakanlığınca yayımlandı.