Yılmaz Özdil Bakan Koca'yı Hulusi Kentmen'le Eleştirdi: Rol Kabiliyeti Olan Koca...

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil bugünkü köşe yazısında 39 yıldır bu toplumu gözlemleyen bir gazeteci olarak, rol kabiliyeti olan Fahrettin Koca gibi politikacılardan çok korkarım ben. Seyredersin. Güvenirsin. Ağır ödersin.” ifadesini kullandı.

Gündem 04.04.2021, 23:11 05.04.2021, 02:08 Güler Sağlam
Yılmaz Özdil Bakan Koca'yı Hulusi Kentmen'le Eleştirdi: Rol Kabiliyeti Olan Koca...

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, “Rol kabiliyeti olan Fahrettin Koca gibi politikacılardan çok korkarım ben. Seyredersin, seversin. Babacan dersin. Sempatik dersin. Ne kadar şefkatli dersin. Bazen duygusallaşır, sesi titrer. Bazen gözleri dolar. Bazen ağlar, yanaklarından süzülen gözyaşlarını siler. Ne kadar içten dersin. Partili partisiz ayırmıyor, herkesi sevgiyle kucaklıyor dersin. Güvenilir dersin. Maalesef kaçınılmaz sondur… Bedelini çok ağır ödersin!” görüşünü savundu. 

Özdil yazısında Yeşilçam’dan örnekler verirken, “Peki neden Yeşilçam örnekleri verdin derseniz? Bunu yapan ben değilim, sayın medyamız yaptı. Lütfen girin internete, görün… Fahrettin Koca’yı Kadir Savun’a benzettiler, Hulusi Kentmen’e benzettiler, hem fiziki olarak, hem karakter olarak aynı dediler. Oysa, Hulusi Kentmen bizi hiç yanıltmadı. Kadir Savun da öyle. Nubar Terziyan da. İki bine yakın filmde seyrettik Güvenimizi asla boşa çıkarmadılar. Ama dedim ya… 39 yıldır bu toplumu gözlemleyen bir gazeteci olarak, rol kabiliyeti olan Fahrettin Koca gibi politikacılardan çok korkarım ben. Seyredersin. Güvenirsin. Ağır ödersin.” ifadesini kullandı. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Sagkikcilara yalaka diyen 4 ay önce
Bu yazarimsini yazılarını buraya tasimazsaniz sevinirim.iktidarin bize yaptıklarını unutmayacağız o ayrı konu.lakin bunun bize rüşvetçi diyen adamdan farkı yok
kemal 4 ay önce
İYİ Kİ VARSIN YILMAZ ÖZDİL
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?