Yenimahalle Belediyesi: Hastane İdaresi Talep Etmesi Halinde Hizmete Hazırız!

Bugün sitemize gelen şikayetler üzerine Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesi bahçe düzenlemesi ve hastane bahçesindeki sokak hayvanlarıyla ilgili vatandaş şikayetleri haberimiz üzerine Yenimahalle Belediyesi Basın Birimi tarafından "hastane idaresinin talep etmesi durumunda her zaman hizmete hazırız" cevabı geldi.

Gündem 22.10.2020, 16:25 22.10.2020, 16:30 Güler Sağlam
Yenimahalle Belediyesi: Hastane İdaresi Talep Etmesi Halinde Hizmete Hazırız!

Haberimizde "Ankara Yenimahalle Belediyesinin başarılı Başkanı Fethi Yaşar'ın İlçesindeki tek pandemi hastanesi olan Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesine duyarsızlığının devam ettiği öğrenildi." demiştik. 

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Sağlık çalışanlarından sitemize gelen şikayetlerde hastanenin bahçe düzenlemesi ve sokak hayvanlarıyla ilgili şikayetleri nedeniyle yaptığımız habere açıklama gönderen Belediye, Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesi idaresinin talep etmesi durumunda bahçe düzenlemesinin yanında her türlü desteğe ve hizmete hazır olduklarını ifade ettiler.

Yapılan açıklamada, Hastane bahçesinde bulunan sokak hayvanlarının ivedilikle toplanarak barınağa götürüleceği de vurgulandı.

saglikpersoneliHABER.NET olarak Yenimahalle Belediyesinin göstermiş olduğu duyarlılığa teşekkür ederken, Hastane Başhekimi ve Müdürünün de aynı duyarlılığı göstererek hizmet noktasında Belediye ile diğer hastanelerin yaptığı gibi gerekli koordineyi sağlamasını temenni ediyor, konunun takipçisi olacağımızı belirtmek istiyoruz.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (12)
Çalışan 9 ay önce
Bu site yalan haberi şiar edinmiş.
Yönetimin talebi üzerine, köpekleri besleyenler tarafından köpeklerin çoğu Salı günü özel bir barınağa alındığından haberleri yok. Kalan köpekler de bugün götürüldü. Bildiğim kadarıyla köpek kalmadı en azından başka köpekler gelene kadar.
Ayrıca yönetiminin hastane ihtiyaçları için Belediye Başkanı Fethi Beyi makanında ziyaret ettiklerini bilinmektedir. Acilin yol çizgileri, otopark çizgileri ve yol levhaları belediyeye yaptırıldığını bilmeyen yoktur. Diğer işler ile ilgili sözler alındı fakat pandemi dolayısıyla, belediye talepleri karşılaşmadıklarını dile getirdikleri bilinmektedir.
Bu hastane hakkında yalan haber yapmaktan sıkılmadınız mı?
Cansu 9 ay önce
onun için 6 temizlik personelini bahçeye görevlendirdiler. onun için servislerde personel eksikliği yaşanırken bahçe düzenlemesiyle alakası olmayan kişiler ot yoldular. YALAKASINIZ NET! Muhtemelen özlük de boş boş oturttuğu memurlardan birisiniz, mesaide göreviniz olmadığı için sizleri boş oturtanları savunuyorsunuz sosyal medya'da. haram zıkkım olsun aldığınız maaş
Delici 35 9 ay önce
Mehmet...!Yoksa seninde mi bu konularda dosyan var 4 aydır hangi kapıda bekliyorsun??? Soruyoruz...
zonguldak 9 ay önce
hepten yandaş site oldunuz ha. bu hiç iyi değil
Uchiha Burak 9 ay önce
Madem Yenimahalle belediyesi iş yapacak hastane çevresindeki köpekleri toplasın bosna koşu yolunda insandan çok köpek geziyor. Hastane bahçesine giren köpekleri güvenlik personeli zaten çıkarıyor.
Omar 9 ay önce
Hay elinize ağzınıza sağlık. Belediyenin asli konusu olan bu işte neden hastaneden talep istemiş ki belediye
zamir 9 ay önce
sokakta boş gezen köpekleri toplasa hastane bahçesi köpek yuvası olmaz.
Ragıp 9 ay önce
Talep yokken devlet kurumunun bahçesine belediye kafasına göre mi girecek?
çalışan 9 ay önce
Yalan haber yapıldığı gibi birilerine de haber verilmiş haberi biz yaptık altına yalan dolan iftiraları yazın diye.
(Mehmet) adlı kişinin yorumu yalan...İnsanlara iftira atmayı kendilerine görev edinmiş bir kesim bir grup kişiler ve üyeler var.
Kamil Ben. 9 ay önce
Siz iyice mala bağladınız.....Biat ede ede tapına tapına ne olduğunuz belli değil..
Mehmet 9 ay önce
Yenimahalledeki bu hastanedeki bir bayan memur ile bir üst kişinin gönül ilişkisine ilişkin dosya 4 aydır il Sağlıkta bekliyor mu??? Soruyoruz...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?