Vuhan'dan Tahliye Edilenlerin Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesi’nden Ayrılışları!

Vuhan’dan tahliye edilen ve gözlem süreleri sona eren vatandaşların Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesi’nden ayrılışları.

Zekai Tahir Burak Hastanesi'nde 14 günlük gözlem süresinin ardından taburcu edilen 42 kişi bugün taburcu edilerek hastaneden ayrıldı.

TIKLAYIN

Karantinadan sonra ilk durak Anıtkabir

Zekai Tahir Burak Hastanesi'nde 14 günlük gözlem süresinin ardından taburcu edilen 42 kişiden, İngilizce öğretmeni Burcu Öner (33) ve Kitle İletişim Bölümü doktora öğrencisi Meltem Soylu (31) başkantte ilk olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgâhı Anıtkabir'i ziyaret etti.

Koronavirüs karantinasından çıkan iki arkadaş burada dua ettikten sonra ayrıldı. Meltem Soylu, Anıtkabir'de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, bugün bizimle bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

Kendisi bu basın toplantısını gerçekleştirmemiş olsaydı bile kendisine teşekkür etmek için yanına gitmek istiyordum. Bugün 'Ankara'da ne yapabiliriz' diye düşündük. O yüzden de Anıtkabir'e gelmek istedik. İlk durağımız burası oldu. Türkiye'de ve Ankara'da özlediğim ilk yerlerden birisi burasıydı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 22:03

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER