Van'da Çekilen Korona Virüs Görüntüsüyle İle İlgili Açıklama!

Sosyal medya üzerinden yayılan Van'da bir hastanenin acil kapısında çekilen görüntüler herkes tarafından korkuyla takip edilirken, İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri konuya açıklık getirdi.

Van'da Çekilen Korona Virüs Görüntüsüyle İle İlgili Açıklama!

İran'da meydana gelen korona virüs ölümleri Van'da büyük ölçüde tedirginliğe yol açıyor. Bugün akşam saatlerinde bir hastanenin acil servisi önünde çekilerek sosyal medyaya düşen görüntülerde özel kıyafet giymiş sağlık ekiplerinin ambulanstan bir hastayı indirdiği görüldü. Videoyu görenler büyük korkuya kapılırken konu ile ilgili bilgilerine başvurduğumuz İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri açıklamalarda bulundu.

TIKLAYIN

ACİLE GELEN HER HASTA İÇİN AYNI PROSEDÜR

Alınan bilgiye göre videoda görülenlerin  korona virüs salgınıyla bağlantısı olmadığını belirtilirken, bahse konu hastanın Hakkari'den getirildiği dile getirildi. İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri ambulansla acile gelen her hasta için aynı prosedürün uygulandığını ifade ederek korkuya gerek olmadığını belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2020, 10:32

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER