Uğur Dündar’dan Fahrettin Koca'ya Çok Konuşulacak Aziz Nesin Benzetmesi!

Tele 1'de yayınlanan Anında Manşet programına katılan ünlü gazeteci Uğur Dündar'ın pandemi yönetimini ve aşı tedarik sorunlarıyla ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile ilgili yaptığı aziz nesin yorumu çok konuşulacak.

Gündem 11.05.2021, 09:55 Güler Sağlam
Uğur Dündar’dan Fahrettin Koca'ya Çok Konuşulacak Aziz Nesin Benzetmesi!

"Sayın Bakan bende artık yaşayan bir Aziz Nesin hikayesi etkisi yaratıyor" diyen Uğur Dündar, sözlerine "Çünkü pandemiyle mücadelede olmazsa olmaz bazı koşullar vardır, bunlardan biri şeffaflık diğeride güven verici olmaktır. Bugüne kadar Sayın Sağlık Bakanının aşı konusunda gerek doz gerekse Türkiye'ye geliş tarihleriyle ilgili olarak verdiği tüm rakamlar hayal ürünü çıktı." şeklinde devam etti.

Dündar konuşmasının devamında ise; "O söylediği rakamlar gelmiş olsaydı Türkiye'ye şimdi Türkiye'nin artık aşı stoklamak gibi bir ihtiyacı herhalde pek kalmayacaktı. Bu nedenle ben artık sayın Sağlık Bakanını çok büyük ihtiyatla dinliyorum. O güven bende kalmadı açıkçası." diyerek çok konuşulacak açıklamaya imza attı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Sağlık memuru 5 ay önce
Bencede uğur bey haklı biz sağlık personeline de tavandan ek ödeme diyor ama uygulamada elimize hiç geçmiyor bide de inandırıcılığı kalmadı bir bakanlık böyle yöneltizmez artı döner sermaye işlemez hale geldi umurunda değil
gerçek sağlıkçı 5 ay önce
senin gibi sağlıkçı olmaz olsun
Alparslan 5 ay önce
Uğur Dündar bu memleket için ne yapmış ki sayın bakanı eleştiriyor. Bu ve bunun gibiler herşeyi biliyor. ( Siyaset, ticaret, ekonomi, Sağlık, dış ilişkiler, terör vb. vb) mübarek gazateci değil sanki falcı...
Saglikci 5 ay önce
Bakanı sevmezdim ama bu melun, yılan ,aşağılık soytarı bir şey söylüyorsa tam tersidir. Bu ülke sizin gibi pisliklerden kurtulduğunda ancak huzura erecektir.
25
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?