Tutuklanan Hastane Müdürü Serbest Bırakıldı!

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kayıtlı malzemelerin çalınması olayıyla ilgili hastane müdürü ve güvenlik amiri tutuklanmıştı. Tutuklanan Müdür bugün adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Gündem 28.11.2019, 14:33 30.11.2019, 04:59 Güler Sağlam
Tutuklanan Hastane Müdürü Serbest Bırakıldı!

NE OLMUŞTU?

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinin, yaklaşık 10 milyon lira değerindeki yatakları, güç kaynakları, klimaları ve diyaliz makinelerinin çalındığı iddiasıyla ilgili aralarında hastane müdürünün de bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen zanlılardan 1'i tutuklanmış, 5'i adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

TIKLAYIN

Hastane Müdürü Tutuklandı - Ağustos 2019 tarihli haberimiz için tıklayınız.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, 2018 yılı ekim ayında yeni binasına taşınan Eğitim ve Araştırma Hastanesinden çalındığı tespit edilen yataklar, güç kaynakları, kurşun levhalar, bakır borular, klimalar, kalorifer tesisatları ve diyaliz makinelerinin bulunması için çalışma başlattı.  Polis ekiplerinin 3 aylık teknik ve fiziki çalışmasının ardından düzenlenen operasyonda,Hastane Müdürü M.G, Acil Servis Sorumlusu L.A, Personel Şube Müdürü Ş.T, Bilgi İşlem personeli N.Y, Güvenlik Amiri C.Y. ve güvenlik personeli A.E. gözaltına alınmıştı.

Yorumlar (0)
-2
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?