TÜSEB'in Ödül Verdirdiği Demirel İyi Partiye Katıldı!

TÜSEB'in düzenlediği "Türk Konseyi Sağlık Bilim Kurulu Toplantısında" Aziz Sancar Bilim, Hizmet ve Teşvik Ödülünü alan Taner Demirel, İYİ PARTİ'ye katıldığı açıkladı.

Gündem 21.04.2021, 23:16 21.04.2021, 23:46 Güler Sağlam
TÜSEB'in Ödül Verdirdiği Demirel İyi Partiye Katıldı!

TÜSEB'in Aziz Sancar Bilim, Hizmet ve Teşvik Ödülünü alan Prof. Dr. Taner Demirer İyi Parti'ye katıldığını şu sözlerle duyurdu;

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB), Türkiye’nin sağlık bilim ve teknolojileri alanında ileri teknoloji ve inovasyon ihtiyacını karşılamak, dışa bağımlılığı azaltmak, rekabet gücünü artırmak ve sürekli kılmak hedefleri doğrultusunda, kalkınma planı hedefleri ile Cumhurbaşkanı ve Sağlık Bakanlığı'nın belirlediği öncelikleri dikkate alan bir stratejik plan izleyerek çalışmaktadır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan törende yaptığı konuşmasında  "Aziz Sancar Bilim Ödülü’nü hematoloji, tıbbi onkoloji ve kök hücre alanındaki çalışmalarıyla layık görülen Prof. Dr. Taner Demirer hocamızı tebrik ediyorum. Pekçok bilim platformunda görev alan Taner hocamız, daha önce de kendisine başka ödülleri de tevdi ettiğimiz, kanser alanındaki çalışmalarını yakından bildiğimiz ülkemizin gurur bilim insanlarından biridir. Aziz Sancar Mardin'den çıkıp Amerikada bilim basamaklarını tırmanmıştır. Taner Hocamız da Yozgat'tan çıkıp ülkemizdeki eğitiminin ardından kendini yurtdışında yetiştirmiş 33 yıldır da hizmetlerine ülkemizde devam eden bir değerimizdir. İnşallah hocamızın birikiminden daha çok faydalanacağız" diye konuşmuştu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
17
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?