Suyu Kesilen Doktor Sosyal Medyadan İmamoğlu'na Seslendi: Oto Yıkamacı Değilim!

Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Aziz Sümer sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na seslenerek ihtarname bile göndermeden 2.776 TL'lik borçtan dolayı sularının kesilmesini eleştirerek "biz oto yıkamacı değiliz" dedi.

Gündem 19.09.2020, 22:24 19.09.2020, 22:34
Suyu Kesilen Doktor Sosyal Medyadan İmamoğlu'na Seslendi: Oto Yıkamacı Değilim!

Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Aziz Sümer, kendisine 2776 TL su faturası geldiği ve suyunun kesildiğini açıkladı. Prof. Dr. Sümer, "Biz oto yıkamacı değil doktoruz. Bu su faturasını nasıl izah edeceksiniz? Bu rezalettir. Kimse kusura bakmasın. 2776 TL su faturası nedir?" diye sordu.

Prof. Dr. Sümer, İSKİ'den gelen 2776 TL su faturasını da paylaştı.

SÜMER: "KARI KOCA DOKTOR OLARAK HASTANEDEN GELDİK VE EVİMİZİN SUYU KESİLMİŞ"

Prof. Dr. Aziz Sümer, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki şahsi hesabından açıklamada bulundu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi.

Kendisi ve eşinin doktor olduğunu hatırlatan Prof. Dr. Aziz Sümer; "Sayın Ekrem İmamoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa; karı koca doktor olarak hastaneden geldik ve evimizin suyu kesilmiş. Çok teşekkür ederiz. Bu pandemi döneminizdeki duyarlılığından dolayı. Telefonumuz ve e-mailimiz var. İnsan bir ihtar etmez mi? Zaten yoğun çalışıyoruz ve unutuyoruz. 2776 TL su faturası.." ifadelerini kullandı

TIKLAYIN

"BİZ OTO YIKAMACI DEĞİL DOKTORUZ. 2776 TL SU FATURASI NEDİR?"

Prof. Dr. Aziz Sümer, şunları söyledi:

"Biz oto yıkamacı değil doktoruz. Bu su faturasını nasıl izah edeceksiniz? Ayrıca bu pandemi de velev ki ödeyemedik. Su kesilir mi? Yazıklar olsun gerçekten."

"İSKİ 'Kıyas ile yazıyoruz' diyor. Pandemi döneminde sayaç okumaya gelmeyenlerin, su kesmeye gelmesi de ayrı bir ironi."

Prof. Dr. Aziz Sümer; "Trollere malzeme vermeyin" şeklinde uyarıda bulunan bir kişiye, "Kimseye malzeme vermiyorum. Bu rezalettir. Kimse kusura bakmasın. 2776 TL su faturası nedir üstelik?" ifadelerini kullandı.

İSKİ; 2776 TL SU FATURASINI NASIL DÜZENLEDİ?

Prof. Dr. Aziz Sümer; İSKİ Eyüpsultan Şube Müdürü Kenan Yılmaz'ın sorunu çözdüğünü açıkladı.

Yorumlar (17)
Vatandas rıza 1 ay önce
Her şey çok güzel oluyor
ÇAKMA SAHTE BALON 4 hafta önce
Seçimden önce muhafazakarları kandırabilmek için sahte namaz çakma iftar (hemde günde 15tane) sonra Ayasofya hakkında şuan ihtiyaç yoktur der.

Seçimden önce ekmek su süt elektrik 3600 burs seçimden sonra zam (moderncesi fiyat güncellemesi)

Tüm Türkiye düşmanlarının özel ilgi gösterip para yağdırdıkları ekrem bey çok kısa sürdü milletin sizi tanıması
Çapulculara ve Paydaşlara 1 ay önce
Ootomatik ödeme talimatı ver vs diyerek olayı basitleştiren konunun ucu desteklediğiniz tarafa dokundu değil mi !!! Bunu yapan Ak belediye olsaydı canına okurdunuz. Ahlak yoksunları tek derdiniz var oda zihniyetinizin ürünü olunca serbest değilse hurrraa "prof istifa, yazık prof, öl doktor" diyerek olayı küçümsemek !
YORUMCU 1 ay önce
SONUNU SÜPER BAĞLAMIŞSIN HOCAM .İMAMOĞLU DİLİNİ YESİN
Mehmet 1 ay önce
Her se güzel olacak...
BAYRAM EL AFŞİNİ 1 ay önce
SONUNU SÜPER BAĞLAMIŞSIN HOCAM .İMAMOĞLU DİLİNİ YESİN


ı
Ekrum Pontus 1 ay önce
İmamoğlu faturaları kabarttı. Balon gibi geldi mum gibi söndü.
Dr 1 ay önce
Yahu Allahaşkına kaç aylık fatura biriktirmişim hocam. Velev ki suyunu kesmeye gelen senin doktor olduğunu nereden bilsin? Otomatik ödeme yapsaydın bari. Bu tip saçma konularda mağdur edebiyatı yaparak biz doktor ve sağlık çalışanlarını küçük düşürmeyin. Siyaseti de hiç sevmem
Doktormuş 1 ay önce
Doktormusun nesin nasıl olayı birikmiş fatura diyerek küçültürsün. Adam oto yıkamacı kadar faturadan bahsediyor. 2 ay ödeme zaten kapanır 2 ayda ne harcamış olabilir ki serzenişte bulanacak kadar isyan etsin. Prof haksız yere kendisine gelen kabarmış faturanın hesabını sordu diye mi mağdur edebiyatı yapmış oluyor. Birde haksızlık karşısında sussa ve sevdiğin siyasetçiye laf sokmasa küçük düşmeyecekmiydi !!!
Arif 1 ay önce
Otomatik ödeme talimatı ver. Adam ne bilsin senin doktor olduğunu.? Diyelim ki öyle dr suyu kesilemez diye bir kanun mu var?
Taraf olma mümin ol 1 ay önce
Haber bir hekim serzenişinden ziyade siyasi eleştiri için bir bahane arayışına dönüşmüş. Haberin içeriği, ilerlemesi, bitirilişinin İmamoğlu ve belediyenin eleştirilmesi için kullanıldığı çok aşikar. Sizin tarafın belediyeler için olan her mesajı, haberi de burada paylaşın lütfen. Kimseye yandaş olmayın önce adaletli insan ve arkasında durduğunuz bir müslüman olun. Adaletsizlik, haksızlık karşısında durun kim yaparsa yapsın yoksa taraf olmak sadece menfaate giden yol tercihi olur.
Yollan 1 ay önce
Haber başlıkları, yazı içeriklerine bakınca anlaşılıyor merak etme. Senin gibi okumaz yazmazlar anlayamaz. Ben adalet tarafıyım. Ne gaza gelirim ne masal yerim.
ferit. 1 ay önce
sen kim oluyorsun? sizin taraf bizim taraf mı var? bu yaptığın bölücülük değil mi? sen tarafını seçmişsin anlaşılan...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
10
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?