Sürücü Kursunu Batırıp Hastaneye Müdür Oldu: Şimdi de 3600 Ek Göstergeli Müdür!

Bir siyasi partinin genel başkan yardımcısının kayınçosu olduğu iddia edilen kişinin müdürlük serüveni. Sağlık Bakanlığında sözleşmeli yöneticilik sistemine geçildiğinden beri ballı müdürlükler haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Ballı Müdürün İstanbul Pendik Belediyesinde göreve başladığı bilgisi bugün bizlere ulaştırıldı.

Gündem 18.03.2021, 09:21 19.03.2021, 12:50 Güler Sağlam
Sürücü Kursunu Batırıp Hastaneye Müdür Oldu: Şimdi de 3600 Ek Göstergeli Müdür!

Bu sefer ki ballı müdür Manisa’ dan çıktı. Sahibi olduğu sürücü kursunu batırdıktan sonra devlet memuru olmadığı halde 2014 yılında Akhisar Devlet Hastanesinde Destek Hizmetleri Müdürü olarak göreve başlayan akabinde hızını alamayıp 2018 yılı Şubat ayında Merkezefendi Devlet Hastanesinde İdari ve Mali İşler Müdürü olarak sözleşme imzalayan İstanbul Üniversitesi Orman ve Endüstri Mühendisliği mezunu ballı müdür, bir siyasi partinin genel başkan yardımcısının kayınçosu. 

Gel Kayınçom Gel, Seni Hastaneye Müdür Yapacağım! haberi için tıklayınız

TIKLAYIN


Bu kayınço, hızını alamamış olmalı ki, şimdi de bir üniversiteyle sözleşme imzalayıp 657’ ye transfer olup kadroyu aldıktan sonra 3600 ek göstergeli müdür olarak tekrar Merkezefendi Devlet Hastanesine müdür olarak dönecek. 

Ballı müdürümüz Orman Mühendisi, KPSS ile atanamamış, sahibi olduğu sürücü kursunu batırmış, bir siyasi partimizin genel başkan yardımcısının kayınçosu. Bilin bakalım bu ballı müdür kimdir?

Sağlık Bakanlığı içinde bu işi yapabilecek onca adam varken, bir siyasi partinin genel yardımcısının kayınçosunun memur olmadan, KPSS duvarını geçmeden, sağlık personelinin bile henüz alamadığı 3600 ek göstergeli makama müdür olarak atanmasını halkımızın ve Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirini sunuyoruz…

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
vay be 4 hafta önce
anzer balı mübarek...Ne iyi iş öyle....
kamil 3 hafta önce
ben çok sevindim,elhamdülillah bunu da gördük.ALLAH'ın izni ile daha neler göreceğiz. Hamdolsun oy vermeye devvam.
Elvan 4 hafta önce
Kim bunlara göz yumuyorsa bu dünyada da,ahirette de belanızı bulursunuz umarım. Bunlar Manisa 'da oluyorda Samsun'da olmuyor mu veya başka şehirlerde...
Sağlıkta ekilin yeğeni uzman,eski il başkanının yengesi uzman,genel başkan yardımcısının köylüsü müdür yardımcısı,vekilin komşusu başhekim.
Bitmiyor bu torpil illeti,bitmiyor.
İl Müdürü atamaları 3 hafta önce
İl Müdürü atamaları ne zaman olacak.Ataması yapılmayan illerin atamalarına ne zaman başlanacak.Bir çok il mağdur.kötü yönetilen iller var.
Sultan 4 hafta önce
Adalet bu iste napalim kpssyi kazanamamissa heyecandan sinavda cokezliyor ama adamin icindeki isigi gormus birileri
Çalışan 4 hafta önce
ALLAH VAR ALLAH VAR Allah'ını bilen bunu yapmaz kul hakkı yemez ama en guzelkul hakkı Türkiye de yeniyorr ondan sonra şu şöyle bu böyle insanları ...yerine koymayın
mağdular 4 hafta önce
herkese şapur şupur. 4/c den 4/b ye geçirilen personele yarabbi şükür
2
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?