Sürekli İşçiler Toplu Sözleşme Başarısından Dolayı Sendika Yöneticilerini Çiçekle Karşıladı!

Sağlık Bakanlığı ile sürekli işçileri temsilen Öz Sağlık İş sendikası arasında imzalanan toplu sözleşmede elde edilen kazanımlar nedeniyle duyulan memnuniyet saha çalışmalarında kendini göstererek Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi ve Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görevli sürekli işçiler sendika heyetini çiçeklerle karşıladı.

Gündem 27.09.2021, 16:37 27.09.2021, 21:34 Zeynep Elmalı
Sürekli İşçiler Toplu Sözleşme Başarısından Dolayı Sendika Yöneticilerini Çiçekle Karşıladı!

Sendikanın Sağlık Bakanlığı’nda çalışan üyeleri ve sağlık işçileri adına imzaladığı Toplu İş Sözleşmesi’nden duyulan memnuniyetin ifade edildiği ziyaretlerde ayrıca Genel Merkez faaliyetleri, diğer toplu iş sözleşmeleri konularında üyeler bilgilendirildi, fikir alışverişinde bulunuldu.

Öz Sağlık İş Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özipek, üyeleri çalıştıkları birimlerde ziyaret ederek, sorunlarını da dinledi, sendikal çözüm önerileri konusunda yöneticilerle görüşerek ortak strateji belirlenmesi konusunda fikir birliğine varıldı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
vhki 3 hafta önce
ben olsam bende karşılarım önce bedava kadro sonra seyyanen zamlar tediyeler ikramiyeler. ......vs...havada uçuşuyor...... hakkıyla dişiyle tırnağıyla kazıya kazıya atanan memurlardan fazla alıyorlar karşılamazlarsa ayıp ederlerdi zaten helal olsun işçi sendikalarına.....yuuuuuuuuuuuhhhh memur sendikaları
işçi 3 hafta önce
KHK lılar çiçekle karşılarlar tabi ama 2011 yılında 6111 torba yasayla geçen işçileri önceki sendika düşünmedi sonuç ortada yetki yeni kurulan bir sendikaya geçti ama bunlarda 2011 den geçenlerin arasındaki maaş uçurumunu halletmez ise yeni bir sendika daha çıkacaktır....
18
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?