Son Dakika.. Yoğun Bakım Önünde Silahlı Saldırı!

İntihar girişiminde bulunan ve bu sebeple yoğun bakım da tedavi gören kadın hastanın eşi ile eniştesi Çaycuma Devlet Hastanesi’nde Koroner Yoğun Bakım Ünitesi önünde tartıştıkları esnada hasta yakınından biri silahla 8 el ateş etti.

Gündem 06.04.2021, 12:22 06.04.2021, 12:47 Güler Sağlam
Son Dakika..  Yoğun Bakım Önünde Silahlı Saldırı!

Edinilen bilgiye göre bir süre önce intihar girişiminde bulunan ve yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden bayan hastanın eşi ile eniştesi bilinmeyen bir sebeple tartıştı. Kavga sırasında hastanın eşi yanında bulunan kuru sıkı tabanca ile eniştesine ateş etti. Saldırgan olay yerine gelen polisler tarafından göz altına alındı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
denizli 4 ay önce
hastanelerde hiçbir yetkisi olamayan güvenlik görevlileri, hastane polisleri ve jandarmalar bulunuyor. evet görünüşte bu kişiler var ancak avm girerken bile elinizi kolunuzu sallayıp giremezken hastanelere rahatça giriliyor. acil servislere ise kimin girip çıktığı belli değil. servislerde güya ziyaret yasak ama sözde. böyle olunca bunun gibi olaylar daha çok olur. iş masa başında karar almakla olmuyor. gelin sahayı gözleyin ama öyle 7 düvele duyurupta gelmeyin.
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?