Son Dakika... Bazı İllerde Sağlıkçıların Çocukları İçin Anaokulu Açılacak!

sağlık çalışanlarının kapatılan ana okulları ve kreşler nedeniyle zor durumda olduğu haberlere kadar yansımıştı. Bu konuda bazı illerde İl hıfzıssıhha kurullarınca kararlar alınarak anaokullarının açılması planlanıyor.

Gündem 04.12.2020, 16:56 04.12.2020, 17:01 Güler Sağlam
Son Dakika... Bazı İllerde Sağlıkçıların Çocukları İçin Anaokulu Açılacak!

TIKLAYIN

Pandemi nedeniyle kreş ve anaokullarını kapatılmasının ardından Sağlık Çalışanı, Emniyet ve Jandarma çocukları için İl hıfzıssıhha kurullarınca karar alınıp bazı anaokullarının açılması planlanıyor. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (9)
Att 2 ay önce
Öğretmenlerimiz sıcak evlerinde kendi çocuklar i ile ilgilensinler sağlık çalışanlarınin çocukları yeterince mağdur ettiniz zaten .2gun sonra kapatilir Hiç bı öğretmen de saglik personeli çocuğu için göreve başlamaz.
Ecel Özalp 2 ay önce
Emin olun sizin gibi şerefli öğretmenlerde var
Umarım açılır ve okullarımıza geri döneriz
Att 2 ay önce
Ulke sadece normal memur ve öğretmenlerden ibaret zaten yeterince rezil olduk 2gun sonra kapatirsinz .hiç bı öğretmen saglik çalışanı cocugu için göreve başlamaz .
Ecel Özalp 2 ay önce
Emin olun ben çalışırım ve umarım açarlar. Merak etmeyin sizin gibi şeref Sahibi öğretmenlerde var saygılar
Gamze 2 ay önce
Yaa ikisini de açın..ya da kapatın.. Ne demek sadece memurlara açmak. Özel sektörde çalışan veli ne yapsın.. Çocuğu alıp iş yerine mi götürecek..
Ilyas Atıcı 2 ay önce
Bazı Hıfsı sahalarda alınan kararlara göre anaokulları kapalı, kreşler açık örnek kocaeli, aynı yaş grupları olmalarına rağmen farklı bakanlıklara bağlı oldukları için, ayrıca çalışan aileler o yaş grubundaki çocuklarını nereye güvenip bırakabilirler. Ya çalışan kârı kocalardan en az birine izin verin ve o esnada anaokulları ve kreşleri kapatın, yada izin veremiyorsanız ve kreşleri kapatmıyorsanız anaokullarinida açın.
Saglik memuru 2 ay önce
Saygi duyudugum bir meslekti ama saygisizca davrandilar.... yaz tatilinde memleketlerine ailwlerine giderkwn covid yoktu....tatile giderken covid yoktu... is okula gelince covid bakici degiliz va vs vs.... gerek yok yanimizda ise goturmeye devam ederiz cocuklarimizi...
Mhtp 2 ay önce
Özel anaokullarının kapatılması herkes için mağduruyet. Her kesimden çalışan veli var. Ne yapacaklar. Çocuklar kime emanet edilecek. Seve seve gittiğimiz kurumlar kapanöasın biz mesleğimizi severek yapıyoruz. Onların bizlere sevgiyle bakması sarılması herşeyden önemli...
Öznur 2 ay önce
Özel anaokullarınım kapatılması kreslerin açık kalması velileri ve anaokulu öğrencilerini mağdur etmektir. Bu karar vitüsle ilgili bir kararsa neden kreşler açık özel anaokulları kapalı ya hep ya hiç olmalı hiç adil bir karar değil
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?