Şehir Hastanesinde Görevli Tuğba Hemşire Kanseri Yendi, Koronavirüse Yenildi!

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi hemşirelerinden Tuğba Kuşdemir (35) yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi

Gündem 28.04.2020, 18:16 28.04.2020, 18:27
Şehir Hastanesinde Görevli Tuğba Hemşire Kanseri Yendi, Koronavirüse Yenildi!

Hemşire Tuğba Kuşdemir'in tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 tanısıyla 30 gündür hastanede tedavi altında bulunduğu, son 3 gündür ise yoğun bakım ünitesinde yattığı belirtildi.

Daha önce kanser tedavisi de gören ve bu hastalığı yenerek hastanedeki görevine yeniden başlayan Kuşdemir, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

TIKLAYIN

İki çocuk annesi Tuğba Kuşdemir için görev yaptığı hastane önünde tören düzenlendi.

Balıkesir İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz törende, Kuşdemir'in yakınlarına başsağlığı diledi.

Yorumlar (2)
İdari izin verilse idi 7 ay önce
Allah rahmet eylesin. Bu kardeşimize de diğer memurlar gibi kronik hastalığı olduğu için bağışıklığı düşüktür ekstra korunması gerekir diyip idari izinli sayılsa idi yavruları öksüz kalmayacaktı belkide. Yazık günah sağlık personeli isek insan değilmiyiz.
Hemsire 7 ay önce
Kronik diyabet hastasi hemsireyim.ilac raporu ve durum bildirir raporumu başhekimliği dilekçe ilebildirdigim halde 1 ay oldu cevap vermediler.cimere yazdım gene aynı kimse ye sesimizi duyuramiyoruz bizi göz göre göre ölüme yolluyorlar.ihmal yokmu sizce bu hemşirenin olumunde
6
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?