Sağlıkçılar: Vatandaşların Bizleri Alkışlaması Büyük Moral Oldu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın sağlık çalışanlarını TBMM’de milletvekillerine alkışlatmasının ardından whatsapp gruplarında yayılan mesajla Sosyal medya üzerinden geniş kitlelere ulaşan etkinlik sonucunda dün gece saat 21.00 itibarıyla vatadandaşlar evlerinin pencere ve balkonlarından sağlık çalışanlarını alkışladı.

Sağlıkçılar: Vatandaşların Bizleri Alkışlaması Büyük Moral Oldu!

Bugünde sosyal medyaya düşen bir videoyla Şemdinlide görev yapan Mehmetçiklerin sağlık çalışanlarını alkışladığı görüldü.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI: HİÇ BU KADAR ONURLANDIRILMAMIŞTIK!

TIKLAYIN

Sağlık çalışanları ise; vatadandaşların ve Mehmetçiğin kendilerini alkışlamaları sonrasında "hiç bu kadar onurlandırılmamıştık" mesajları attı.

Dün saat 21.00'da yapılan etkinliğin bugün ve yarında yapılması bekleniyor. Başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere belirlenen saatte birçok il ve ilçede vatandaşlar, evlerinin pencere ve balkonlarında sağlık çalışanlarını dakikalarca alkışlamıştı.

TÜRKİYE ALKIŞLADI

Salgın nedeniyle sokağa çıkmayan halk 21.00'da balkonlarına çıkarak sağlık çalışanlarını alkışladı. Bazı vatandaşlar dairelerinin ışığını söndürüp açarken bazı vatandaşlarda ıslık çaldı.

"ALKIŞLAYALIM! NE KADAR ALKIŞLASAK AZDIR!"

Öte yandan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Bugün saat 14'te Meclis'teki konuşmamda milletimin temsilcilerini özverili Sağlık Çalışanlarımızı alkışlamaya davet ettim. Şimdi tam 21.00'da milletimizi, bu alkış sesini Türkiye çapında, balkonlardan yükseltmeye davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 17:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Acilci
Acilci - 8 ay Önce

Alkış moral vermişmiş. Ay sonunda düşük performans ücreti alınca görürüz morali

SIRADAKİ HABER