Sağlık SEN Şube Başkanı: Bakan İstifa Etsin, Bilim Kurulu Kaldırılsın

Sağlık SEN Eskişehir Şube Başkanı Hüseyin KÖKSAL yaptığı açıklamda Bilim Kurulunun kaldırılmasını istedi

Gündem 30.03.2021, 13:42 30.03.2021, 15:06 Güler Sağlam
Sağlık SEN Şube Başkanı: Bakan İstifa Etsin, Bilim Kurulu Kaldırılsın

KÖKSAL'ın Açıklaması şu şekilde ;

 Bilim Kurulu Kaldırılsın .

 Hastanelerin yükü artmadıkça kapanış vermek küçük esnaf lokanta ,çayocağı,kahvehane ,restoran ,kafe gibi esnafı zor durum da bırakıyor .

 Ak Parti nin destekçisi konumda olan küçük esnaf ile arasına mesafe koyuyor

 Oteller in açık olması ,son dönemde kongrelere olan tepki en yüksek tepede iken kapanış verdirmek yararlı değil diye düşünüyorum

 Sağlık bakanımızdan bir sağlık çalışanı ,bir sendikacı olarak memnun değilim bu benim ve sahanın görüşü bu sebeple sahayı iyi bilen sağlık çalışanları ile aynı dili konuşacak biri ile değişmesini canı gönülden istiyorum . Bunun İçin Sağlık Bakanının yorulduğuna inanıyor istifa etmenin Erdem olduğuna inanıyorum .

 Eleştiri yapmak ,fikrini söylemek ,aynı fikirde olmamak bizleri taraf veya karşı taraf yapmaz dost acı söyler diyoruz .

 Denetimleri artırıp ,vatandaşı bilinçli tutarak Koronaya alışmamız lazım . Ne ekonomik ne de sosyal kapanma lar bizi güçlü kılmaz .

 Vaka çığırtkanlığı yapanlara Güçlü Sağlık Sitemi ve Güçlü Sağlık Ordumuz ile üstesinden gelemiyeceğimiz Hastalık yoktur .

 Tarafımız bellidir . Tarafımız nettir .

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
Dosdoğru 4 ay önce
Eğer mert ve yiğitsen Cumhurbaşkanına istifaya çağırsana.Eğer sen sendika başkanı olarak bilim kurulu ve bakanın Cumhurbaşkanından habersiz hiçbirşeye karar veremiyeceklerini bilmiyorsan. Ben seni şube başkanı olarak istifaya çağırıyorum. Milletin gazını almak için konuşma söyleceğin lafı sarayın memurlarına değil sahibine söyle.
Menfaatsen'li Olmayan Vhki 4 ay önce
Heyytttt,,,,,,ne ahkam kestin beeee!!!!!! Şimdi bakan çok korkup istifa eder!!!Ne büyük hata etmişim sağlıksen'den denilen "menfaatsen"den.Şu an çok pişmanlık yaşıyorum :))))
SAĞLIÇILAR 4 ay önce
BAŞTA SAĞLIK SEN YÖNETİCİLERİ İSTİFA ETSİN. YILLARDIR NERDESİNİZ.ALMAYIN MAZLUMLARIN AHINI.........YA
ŞEMMUZ PİÇİ 4 ay önce
ÜYE SAYISI DÜŞÜNCE GÖT KORKUSU BAŞLADI
SAĞLIÇILAR 4 ay önce
YOK ILMADI ÖNCE MEMURU SATAN ONLARIN SIRTINDA PARACIKLARI GÖTÜREN SENDİKA YANİ SAĞLIK SEN YÖNETİCİLERİ İSTİFA ETSİN.ÇÜNKÜ ÇOK YÜZZÜZLER GÖREVLERİNİ HİÇ AMA HİÇ YAPMADILAR. İSTİFA İSTİFA.
yorum 4 ay önce
inanılmaz müthiş bir gelişme hayretler içinde kaldık, Sendikalara gerek yok! Sayın Cumhurbaşkanı tamam derse bu iş çözülür. Başka hiçbir kimse kendini nimetten saymasın özellikle BAKANLIK SINAV HİZMETLERİ KORDİNATÖRLÜĞÜ .. gys ile uds sınavına girenlere anket yapın sonucunda hayretler içinde kalacaksınız! 2 yılda bir yapacağınız sınavı 4 yıla girdik sonuçlandıramadınız. sınava girenler halen sıralamasını dahi bil(e)miyorlar! Temaslı olanları ayrı sınav yaptınız hak gasbına neden oldunuz! gys ile uds yi yılan hikayesine çevirdiniz. barajı geçenlere ya da kadro sayılarını iki katına çevirseniz ne olur. gys ile uds'ye sınav, idareci ve yönetici kadrolarına sınav yok bu ne ironik bir vaka!
Diğer kurumlar(Recep Tayip Erdoğan Üni, Karadeniz Teknik üni, Amasya Üni, Munzur Üni, Harran üni,) pandemide gys ile uds sınavına girip başarılı olan bütün personellerine 100 puan verdiler siz ne yaptınız bu pandemide milleti Ankaraya mülakata çağırdınız sonuç… başımız göğe mi erdi!
20
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?