Sağlık Çalışanlarına İkramiye Önerisi!

SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, koronavirüsle mücadele sürecinde sağlık çalışanlarına bayram öncesi bir maaş ikramiye verilmesini önerdi.

Gündem 21.05.2020, 13:53 21.05.2020, 14:11
Sağlık Çalışanlarına İkramiye Önerisi!

Karamollaoğlu, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, bu süreçte canlarını ortaya koyarak destan yazan sağlık çalışanlarına teşekkür ederek şöyle dedi:

TIKLAYIN

GÖNÜL ALMA ADIMI

“Bize düşen ise hiç değilse bu çabalarına bir miktar karşılık vermektir. Bu sebeple hükümete önerimiz, bütün sağlık çalışanlarına hiç olmazsa bayram öncesi bir maaş ikramiye verilmesidir. Bu onların emeklerinin, fedakârlıklarının karşılığı kesinlikle değildir ama iktidarın bir şeyler yapmasına ihtiyaç vardır kanaatindeyim. Bu gönül alma babında bir adım olur.

KRİZİ FIRSATA ÇEVİRELİM

Gelin bu krizi bir üretim seferberliğine dönüştürelim. Küçük ve orta ölçekli esnafın da yanında olalım, onları da destekleyelim.”

Yorumlar (2)
Saglikci 5 ay önce
Türker akbulut sen odemeler dengesini düşünüyorsun akşama kadar oturan sözleşmeli uzmanlara verilen paralar ödemeler dengesini bozmuyor herhalde.su an en düşük maaşı saglik personeli aliyor doktorlar hariç bilmeni isterim.
Türker akbulut 5 ay önce
Bu adam iyi diyorda bende saglikciyim ancak ülkemizde ekmeğe ihtiyacı olan milyonlarca işsiz kardeş imiz var bence temel bey maaşınız dan kesin yardım edin bütçenin dengeleri var çok şükür saglikcilarin durumu iyi sadece döner sermaye sistemi değişip maaslari döneri gölgesinden kurtulmalu
15
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?