Sağlık Çalışanlarına İkramiye Önerisi!

SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, koronavirüsle mücadele sürecinde sağlık çalışanlarına bayram öncesi bir maaş ikramiye verilmesini önerdi.

Sağlık Çalışanlarına İkramiye Önerisi!

Karamollaoğlu, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, bu süreçte canlarını ortaya koyarak destan yazan sağlık çalışanlarına teşekkür ederek şöyle dedi:

TIKLAYIN

GÖNÜL ALMA ADIMI

“Bize düşen ise hiç değilse bu çabalarına bir miktar karşılık vermektir. Bu sebeple hükümete önerimiz, bütün sağlık çalışanlarına hiç olmazsa bayram öncesi bir maaş ikramiye verilmesidir. Bu onların emeklerinin, fedakârlıklarının karşılığı kesinlikle değildir ama iktidarın bir şeyler yapmasına ihtiyaç vardır kanaatindeyim. Bu gönül alma babında bir adım olur.

KRİZİ FIRSATA ÇEVİRELİM

Gelin bu krizi bir üretim seferberliğine dönüştürelim. Küçük ve orta ölçekli esnafın da yanında olalım, onları da destekleyelim.”

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 14:11

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türker akbulut
Türker akbulut - 6 gün Önce

Bu adam iyi diyorda bende saglikciyim ancak ülkemizde ekmeğe ihtiyacı olan milyonlarca işsiz kardeş imiz var bence temel bey maaşınız dan kesin yardım edin bütçenin dengeleri var çok şükür saglikcilarin durumu iyi sadece döner sermaye sistemi değişip maaslari döneri gölgesinden kurtulmalu

SIRADAKİ HABER