PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık Bakanı Koca Etlik Şehir Hastanesini İnceledi

Ankara’daki tüm Başhekimlerinin gözünü diktiği Etlik Şehir Hastanesinde sona yaklaşılırken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Şehir Hastanesinin son halini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Gündem 18.08.2022, 14:17 Cansu Polat
Sağlık Bakanı Koca Etlik Şehir Hastanesini İnceledi

Ankara’nın 2. büyük Şehir hastanesi olacak olan Etlik Şehir Hastanesinde bir dizi incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya Ankara Valisi Vasip Şahin ile İl Sağlık Müdürü Niyazi Kurtcebe eşlik etti.

Ankara’da hali hazırda görev yapan bir şok başhekimininde Başhekim olmak için yoğun kulis faaliyeti yürüttüğü bilinen Etlik Şehir Hastanesinin açılışına sayılı günler kaldı.

Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı bir konuşmada da 2 ay içerisinde faaliyete geçeceği açıklanan Etlik Şehir Hastanesini ziyaret eden Sağlık Bakanı Koca ziyareti ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Koca‘nın söz konusu paylaşımında, “Açılış müjdesini Cumhurbaşkanımızın verdiği Etlik Şehir Hastanesinde, son hazırlıklar sebebiyle incelemelerde bulunduk. Türkiye’nin alan olarak en büyük hastanesi olan Etlik Şehir Hastanesinin toplam yatak kapasitesi 3 bin 724. Poliklinik sayısı ise 938. Şimdiden hayırlı olsun” ifadeleri yer aldı.

Yorumlar (5)
44 2 ay önce
İnşAllah liyakatlı atamalar yapılır yeni isimlere şans tanınır Ankara şehir hastanesi 3 yıldır daha oturamadı etlikte daha iyi idari yapı oluşturulur
Hata olur 2 ay önce
Ankara şehir hastanesi idaresi Etliğe karıştırılmamalı etlikten uzak tutulmalı
06 2 ay önce
Ankara şehir hastanesi tam tersi daha kötüye gitti İnşAllah etlik şehir hastanesi Ankara'da sağlık ta randevu muayene sonuç sıkıntıları giderir liyakatli atamalar yapılsın
SAĞLIK 2 ay önce
Bilkent şehir hastanesi yönetimi gelmesin. Aynı oraya benzemesin
Etlik şehir hastanesi 2 ay önce
Aynen bilkent şehir hastanesi yönetimi oraya giderse çok büyük hata olur
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?