Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Koronavirüs Önlemleri İçin Ağrı'da!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sınır bölgelerinde incelemelerde bulunmak üzere Ağrı'ya geldi. Özel bir uçakla Ağrı Havalimanına iniş yapan Bakan Fahrettin Koca'yı Ağrı Valisi Süleyman Elban karşıladı.

Gündem 27.02.2020, 13:10 27.02.2020, 13:19 Güler Sağlam

Özel bir uçakla Ağrı Havalimanına iniş yapan Bakan Fahrettin Koca'yı Ağrı Valisi Süleyman Elban karşıladı.saglikpersonelihaber.net

TIKLAYIN

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Sınırda Kurulan Sahra Hastanelerini Ziyaret Etti Koca: ABD hala Kore'den gelenlere termal kamera uygulayıp uygulamama konusunu tartışıyor. Biz bunu 1 aydır uyguluyoruz. Dünya Sağlık Örgütü'nün bize önerdiklerinden çok daha fazla önlem aldık. Öğrencilerin çiçeklerle karşıladığı Bakan Koca, kendisini bekleyen helikoptere binerek Gürbulak Sınır Kapısı'na hareket etti. Sınır Kapısı'nda kurulan sahra hastanesini ziyaret edecek olan Bakan Koca daha sonra Van ve Hakkâri'ye hareket edecek. 60 Vatandaşımızı Gürbulak Sınır Kapısı'na kurduğumuz hastanemizde kontrol altına aldık İran'da olan vatandaşlarımıza sınırı zorlamamalarını, mümkün mertebe dışarı çıkmamalarını öneriyorum.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-2°
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?