Özel Harekat Polisi Doktoru Darp Etti İddiası!

Geçtiğimiz günlerde Bahçelievler Devlet Hastanesi Acil Servisine gelen Özel Harekat Polisi S.T., tarafından darp edildiğini ileri süren bir doktor, tepkisini sosyal medya’dan dile getirdi. Paylaştığı darp görüntüsünün altına “bu gördüğünüz yara acil servise getirilen özel harekat polisi tarafından yapıldı” diyen doktor, olayın örtbas edilmemesi konusunda destek istedi.

Gündem 03.01.2020, 06:04 03.01.2020, 08:13 Güler Sağlam
Özel Harekat Polisi Doktoru Darp Etti İddiası!

Kendisini her şeyin üstünde gören insanların hastanelerde çıkardığı olayların ve akabinde ki şiddet eylemlerinin ardı arkası kesilmiyor. Ancak sağlık çalışanlarını isyan noktasına getiren başka bir durum ise; kanunu, nizamı sağlamakla görevli olan devletin memurlarının bile yine devletin başka bir kurumunda çalışan memuruna saldırması, sağlıkta şiddetin geldiği boyutu çok daha net ortaya koyuyor.

TIKLAYIN

Yine geçtiğimiz aylarda başka bir iddia da ise; Samsun Bafra Devlet Hastanesinde, Özel Harekat polisleri, Acil serviste engelli hastaya öncelik veren doktora saldırarak darp etmişlerdi. Önceki gün Bahçelievler Devlet Hastanesinde yaşanan olayında benzer olduğu görülüyor. Polisin saldırısına maruz kalan doktorun paylaşımı ve darp izleri şiddetin boyutunu gösteriyor.

Yorumlar (1)
3 ÜN KÜPÜ 27 12 ay önce
BU DOKTOR ARTIK ASLA ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK...NEFRET İÇİNDE ARTIK...İÇİNDEKİ VİCDAN VE İNSANİYET HER GÜN ARTARAK EKSİLDİ...HEPİMİZE GEÇMİŞ OLSUN
7
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?