O Kamu Kurumu, Esnek Çalışmayı Sonlandırdı!

Muhasebat Genel Müdürlüğü, 3 gün sonra yani Ramazan Bayramı tatili sonrasında esnek çalışmayı sonlandırıcağı öğrenildi.

O Kamu Kurumu, Esnek Çalışmayı Sonlandırdı!

Muhasebat Genel Müdürlüğü kendi kurum personeli için yayımladığı Genelgede, esnek çalışmaya bağlı idari izin uygulamasının 27 Mayıs 2020'den itibaren kaldırılacağını açıkladı.

TIKLAYIN

Ancak, 2020/4 sayılı Cumhurbaşkanlığı genelgesi gereğince "hamileler, yasal süt izni kullananlar, dezavantajlı gruplar, engelli çalışanlar, yöneticiler hariç 60 yaş ve üstü çalışanlara verilen idari izinlerin devam edeceği belirtildi.

Yayımlanan resmi yazıda "Söz konusu esnek çalışma 22 Mayıs 2020 tarihi mesai saati bitimi itibariyle sonlandırılmış olup Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığının 13.3.2020 tarihli yazısıyla idari izinli sayılanlar hariç olmak üzere tüm personelin 27 Mayıs 2020 tarihinde tam zamanlı olarak mesailerine devam etmeleri hususunda bilgilerini ve gereğini rica ederim" denildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 20:59

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlık haberi yapın
Sağlık haberi yapın - 2 ay Önce

Maliye bakanlığının kendi içerisinde bir Genel müdürlüğün kendi kendine yapmış olduğu bir yazışmayı sırf tık almak için lütfen haber yapmayın sağlık çalışanlarına ilgilendiren çok sayıda haber konusu mevcut.

Abc
Abc - 2 ay Önce

Esnek mesai bitmişde haziranda hala covit 19 plk çalışıyoruz bu durumda hergün mesaiye mi gelecez.

SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------