Muhtarın Tehditlerine Karşı Sağlıkçı: ‘Sizin Eşinize Herkesin İçinde Aşağılık Kadın Diye Bağırsalar Siz Mahkemeye Vermeyecek misiniz?

Özgür Kocaeli sitesinde yer alan habere göre, Kocaeli Körfez Fatih Mahallesi sağlık ocağında iddialara göre sağlık çalışanlarına bağırarak sizi buradan attıracağım, siz benim vatandaşımı nasıl mahkemeye verirsiniz diyen mahalle muhtarına karşı bir sağlık çalışanı: ‘sizin eşinize herkesin içinde aşağılık kadın diye bağırsalar siz mahkemeye vermeyecek misiniz?’ dediği öne sürüldü.

Gündem 16.07.2021, 00:23 16.07.2021, 02:49 Güler Sağlam
Muhtarın Tehditlerine Karşı Sağlıkçı: ‘Sizin Eşinize Herkesin İçinde Aşağılık Kadın Diye Bağırsalar Siz Mahkemeye Vermeyecek misiniz?

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Okurumuz, Çarşamba günü aşı olmak için Fatih Mahallesi’nde bulunan sağlık ocağına gittiğini, aşı öncesi form doldururken bu sırada içeri Mahalle Muhtarı Salih Yolcu ve yanındaki bir kişinin girerek sağlık çalışanlarını aşağıladığını ifade etti.

Okurumuz şunları anlattı: “Muhtar, yanında bir kişiyle geldi ve sağlık çalışanlarına bağırmaya başladı. ‘Sizi buradan attıracağım, sizi sürdüreceğim. Siz benim vatandaşımı nasıl mahkemeye verirsiniz?’ dedi. Bunun üzerine bir sağlık çalışanı da ‘sizin eşinize herkesin içinde aşağılık kadın diye bağırsalar siz mahkemeye vermeyecek misiniz?’ dedi. Muhtar sağlık çalışanlarına bağırmaya devam etti, hatta ‘bizzat uğraşacağım, bugün toplantıda (Vali Seddar Yavuz’un Körfez ilçesinde muhtarlarla yaptığı toplantıyı kastediyor) şikayet edeceğim’ dedi. Doktorlar ‘biz eski muhtarla hiç sorun yaşamadık, hatta bu binanın tadilatı için hep yardımcı oldu’ dedi. Sağlık çalışanları üzüntüden ağladı. Ben vatandaş olarak çok rahatsız oldum.”

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (9)
Drabaküs 5 ay önce
Şimdi muhtar olanin tek derdi adamlık bedava maaş başka birşey için seçilmeyen gereksiz insanlar birde bunları ciddiye alıp toplantılara çağırıyorlar.acaba memlekete bir faydaları var mı soran yok.
memur 5 ay önce
Vaaay mıktara bak sen..cübbeni giyde gel..mıktaaaar mıktar akıllı ol..alırlar aklını.
ademoglu 5 ay önce
Ya hu sen hakim misin savcı mısın? Sen ne sıfatla gelip hesap sorabiliyorsun, senin haddine mi? Bir de gelmiş "benim vatandaşımı" diyor. Sen kimsin ya hu!
Vatandaş 5 ay önce
Mıktara bak sen benim vatandaşıma diyor birde bu söz size bi yerlerden çağrışım yaptı mi? Devletin sırtında bedava para alan tip bunlar hicbir iş yapmazlar ama her ay düzenli maaşlarını alırlar.Bunlar hükümetin en yanlış yönü mıktara gerek yok mahallelerde zaten yaptıkları bi iş yok..
halil ibrahim 5 ay önce
MUHTARDA BEYİN VAR MI ACABA SEN HANGİ DİLİ KÖYÜN MUTARISIN
Sağlık teknikeri 5 ay önce
Sağlık personelinin itibarını koruyamanlar bizi değersizleştirenler mutlususunuz.....
Muhtar 5 ay önce
İllerde Muhtara gerek varmı artık
ali veli 5 ay önce
Bunların kıçını kaldıranlara, sandıkta hesap sorulacaktır, elbette.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
9
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?