Milletvekili Haddini Bil Dedi Bakan Koca: Sağlıkçılarımıza Teşekkür Etmeliyiz

Chp Milletvekili Murat Emir yaptığı açıklamada "salgınla mücadelenin en ön saflarında savaş veren sağlık emekçilerine karşı düşmanca konuşmak kimsenin haddi değildir." derken uzun süren sessizliğini bozan Bakan Fahrettin Koca, 2021 sağlık çalışanları yılı olduğunu belirterek onlara teşekkür etmeliyiz demekle yetindi.

Gündem 17.01.2021, 17:25 18.01.2021, 01:00 Güler Sağlam
Milletvekili Haddini Bil Dedi Bakan Koca: Sağlıkçılarımıza Teşekkür Etmeliyiz

Haklarını talep eden sağlık çalışanlarına RÜŞVET istemekle itham eden Murat Alan'a tepkiler çığ gibi büyürken daha sonra Murat Alan'ın kıvırdığı açıklamasının ardından 3-5 kendini bilmezin attığı twitleri rt ederek sözlerim çarpıtıldı açıklamasındaki samimiyeti ortaya koyduktan sonra sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'da bir tiwit atarak 2021 yılının sağlık çalışanları yılı olduğunu duyurdu. Sağlıkçılara teşekkür etmeliyiz demeyi de ihmal etmeyen Bakan Koca personellerine olan duyarlılığını isim dahi yazamayarak gösterdi. 

SAĞLIKÇILARA ÇAKALLAR!

Yazar olduğu söylenen bir başka meczup ise işi bir adım daha öteye götürerek, Murat Alan'a tepki gösteren sağlık çalışanlarına "Yedirir miyiz size çakallar ?"diyerek adeta meydan okudu.

TIKLAYIN

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (12)
Sağlık 4 ay önce
Sağlıkçılar hiç bu kadar ezilmemisti...hem hükümet hem bakanlık herkes teşekkür edip gerisini getirmiyor...devlet işçisinin sesi çıkmaz neden maaşlar haklar iyi taşeron kadroya geçenler onlarında 5 yıl içinde baya bi iyileştirmeleri oldu memnunlar öğretmenler memnun ek ders falan alacaklarını alıyorlar vs vs vs iş sağlıkçılara gelince teşekkür...bizde seçimde teşekkür edecez....personelini savunmayı bile bilmeyen bir bakan 2021 bizim yilimiz değil sağlıkta atadiginiz ballı maaş alanların yıli biz köle olmaya devam edecez...secimde 3600 kozunu verir toplarsınız sağlıkçılarin oyunu meraklanmayın bizden de bişey olmaz zaten hepimiz buralarda yazar dururuz....
Acilci 4 ay önce
Doktor Bakani İstifa!
Teşekkür 4 ay önce
Teşekkür karın doyurmuyor. Aldığınız maaşı sağlık personeline verin saat başı teşekkür eder size sn yetkiller
Sağlıkçı Vhki 4 ay önce
Bu hükümete hakkımı helal etmiyorum. Kendilerine söylense her yerde laf yaparlar şimdi sesleri çıkmıyor. Bunlara oy verirsem adam değilim yazık
Ahmet 4 ay önce
Milletvekili Haddini Bil Dedi Bakan Koca: Sağlıkçılarımıza Teşekkür Etmeliyiz. Dedi ve görevini tamamladığını inanaraktan gitti.
Adil 4 ay önce
Sadece “Teşekkür edin”. Sakın ola ki daha fazlasını yapmayın lütfen. Sağlıkta şiddet yasası çıkmasın, emekliliğimize yansıyacak tek maaş düzenlemesi olmasın, kamudaki en düşük maaşı alalım ama “Teşekkür edin”. Fakat Allah şahit, size kırgınlığım yok. Bunca yaptıklarınıza rağmen sağlık çalışanları hala size oy veriyorsa, hala Sağlık-Sen’i yetkili sendika yapıyorsa, demek ki ezilmekten, itilmekten, kakılmaktan, saygı görmemekten memnunlar. Onların yanında biz de yanacağız. “Eşek olana semer vuran çok olur” sözü boş yere bu toprakların sözü.
sağlık personeli 4 ay önce
özel hstanesi olan bakanın elbette ki kamu hastanelerini ezmek için elinden geleni yapması normal...
bu pandemi döneminde aldığı her karar muhakkak kendi özel hastanesinin düşünerek yaptığını görmek zor olmasa gerek...
Saglik personeli 4 ay önce
Murat emir alan doğruyu söylemiş.
Kendimizi kandırmayalım.
Önemsiz meseleleri büyütüp, meseleleri saptırma anlayışının oyuncağı olduk bu haberdede
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?