PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Metropol Kentin Sağlık Müdürü Sade Vatandaş Gibi Hastaneleri Denetliyor

Sıradan bir vatandaş gibi randevu alarak tek başına gittiği sağlık kurumunda hastane personelini ve işleyişi gözlemleyen İl Sağlık Müdürü gördüğü aksaklıkları not olarak kendine özgü bir yöntemle denetleme yapıyor.

Gündem 08.10.2022, 10:17 Cansu Polat
Metropol Kentin Sağlık Müdürü Sade Vatandaş Gibi Hastaneleri Denetliyor

İzmir’e İl Sağlık Müdürü olarak ataması yapılan Dr. Emre Erkuş şoförünü dahi almadan yaptığı hastane denetimleri ile gündemde. WhatsApp üzerinden direktif göndermek ya da sosyal medya paylaşımları ile yöneticilik yapmak yerine sağlığın sorunlarını yerinde tespit eden İl Sağlık Müdürü‘nun denetlemeleri basına yansıdı.

Daha önce Manisa’da sağlık müdürü olarak görev yapan şimdiyse İzmir’e İl Sağlık Müdürü olan Doç. Dr. Emre Erkuş, yardımcıları veya şoförünü dahi almadan sağlık kurumlarına giderek hasta gibi sıraya giriyor, vatandaşın sıkıntılarını dinliyor, not alıp hızla çözüm üretiyor.

İzmir’e İl Sağlık Müdürü olarak atandığında birifingler aldığını belirten Doç. Dr. Erkuş, ancak bunların yeterli olmadığını, aksaklıkları yerinde tespit ederek hızla çözmenin başarıyı getireceğini söyledi.

Yorumlar (10)
Rainam 2 ay önce
Fotoğrafrafi kim çekmiş....
:) 2 ay önce
Sade vatandaşlar
Sağlıksız 2 ay önce
ilk günler böyle olur, sonra alışır
Saglikci 2 ay önce
Ne yaparsa yapsın sonuçta 663 sözleşmeli bir yönetici ve güzelleme yapmaya gerek yok.
Sağlıkçı 2 ay önce
Ne alakası var bu konuyla? Ne saçma insansınız ya? Kafayı yediniz parasızlıktan.
Dr 2 ay önce
Senin hiçbirşeyden anladığın yok ,diş hastaneşerinde 17 mhrs yi 22 ye çıkarıp mhrs devam edeni kaldırıp hastaların nitelikli hizmet almasını engelliyorsun,insan bi sorar diş senin alanın değil niye böyle birşey yaptınız emre bey,şuan çoğu hekim kanal parotez dolgu işlemini azalttı basit işler yapacak,muayene et gönder,sende şov yapacan iZmirde şu kadar randevulu hasta bakılıyordu şimdi bu kadar yaptım diye,Allah yukarda,yazık yazık,hem hastalar hem doktorlar mağdur olacak,
hayat size güzel... 2 ay önce
2-3 sağlıkçıya fırça atsaydın halkın önünde daha iyi bir resim karesi yakalardın... bakanlıkta yeni yerin hazır olurdu...
tecrübe 2 ay önce
bir kerede uzman doktorlarla resmini görelim ...
tuğra en 2 ay önce
Ankara Gülhane hastanesini de bu şekilde denetleseler daha güzel olur. Hastane yönetimi kimin ellerinde,sürekli işçilerin elinde utanın, bize kimse dokunamaz diyorlar.
reklam 2 ay önce
bu çoçuğun fotograflarını kim çekmi? kim medyaya pazarlamış? nasıl tebdili kıyafetse anlamadım!! gülüm reklam yapma!! işini yap. senin ve arkadaşlarının nasıl müdür olduğunu herkes biliyor. bunlara gerek yok. biat ettiğin ve yalakalık yaptığın sürece çok büyük hata olmazsa müdürlüğe devam edeceksin. hatta önceki çocuk gibi yükselebilirsin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın