Mersin Sağlık Yönetimine Operasyon mu Çekiliyor!

Yerel basında çıktığı iddia edilerek servis edilen haberlerde, “Bu İlimizde Sağlık Karıştı” şeklinde yapılan haberlerde yer alan Mersin Şehir Hastanesinin İdari ve Mali Hizmetler Müdürü ile Müdür Yardımcılarının görevden alındığı, hatta Sağlık Müdürünün de bugün itibariyle görevden alındığı yönündeki haberler üzerine saglikpersonelihaber.net olarak Sağlık Müdürü Sinan Bahçacı’ya ulaştık.

Mersin Sağlık Yönetimine Operasyon mu Çekiliyor!

Objektif ve tarafsız sağlık haberciliğinin yeni adı saglikpersonelihaber.net gerçeği en hızlı şekilde ziyaretçilerine ulaştırmanın sorumluluğu gereği, bugün Mersin Sağlık hakkında çıkan görevden alma haberlerini araştırdı.

TIKLAYIN

Düğmeye kim yâda kimler tarafından basıldığı belli olmayan operasyon haberlerinin son durağı mersin sağlık yönetimi oldu. Mersin Şehir Hastanesi yapımını üstlenen firma yöneticileriyle anlaşamadıkları iddiasıyla sağlık yöneticilerinin görevden alındığı, İl sağlık müdürlüğünün hastane yönetiminden bazı kişilere baskı kurduğu, ilgili firmanın karışmaması gereken işlere karıştığı, yaşanan olaylar neticesinde Hastane İdari ve Mali Hizmetler Müdürü ve 2 Müdür Yardımcısı görevden alındığı yönünde yapılan haberler üzerine Sağlık Müdürü Sinan Bahçacı’ya görevden almalar ve diğer iddiaları sorduk.

SAĞLIK MÜDÜRÜ: GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ!

Yerel basın kaynaklı gösterilen haberlerde şehir hastanelerinin yönetimindeki kargaşa ve güç savaşları nedeniyle mersin sağlık yönetiminin karıştığı iddialarını Mersin İl Sağlık Müdürü Dr. Sinan BAHÇACI’ya sorduk. Bahçacı, görevlerinin başında olduklarını, şuanda bende görevimin başındayım, diğer yönetici ve müdürlerde görevlerinin başında. Mersin Şehir Hastanesi Müdür ve Yardımcılarının görevden alınma gibi bir durumlarının söz konusu olmadığını açıkladı.

SAĞLIK YÖNETİCİLERİYLE İLGİLİ ÇIKAN HABERLER, MERSİN SAĞLIĞA OPERASYON MU ÇEKİLİYOR SORUSUNU AKILLARA GETİRDİ!

Konuyla ilgili haber merkezimize ulaşan iddialara göre, haberlerin kaynağının menfaat çeteleri olduğu, kendilerine menfaat sağlamak için facebook paylaşımları yaptırdıkları, yayına verilen “Bu İlimizde Sağlık Sağlık Karıştı” şeklindeki haberlerin kaynağına da bu paylaşımların gösterildiği, bu şekilde de kendi menfaatlerine göre sağlık yönetimini dizayn etmeye çalıştıkları iddia ediliyor.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2019, 13:24

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sm33
Sm33 - 5 ay Önce

Mersin sağlık en son il mudur Dr Serdar Deniz beyin gittiğinden beri ne zaman sağlıklı olduk. Haberdeki huzursuzluk doğru ama eksik. Sadece şehir hastanesinde degil. İl müdürü ve destek hizmet başkanının personeli emekten iş yapılamaz Bi halde

Mersin
Mersin - 5 ay Önce

@sm33 az bile söylemiş. Mersin sağlıkta huzursuzluk aldı başını gidiyor. Bu haber dağın sadece görünen küçük Bi kısmı. Sağolsun müdür bey herkesi azarlayıp odasından kovar. Personel başk nı personele takmış ne yapayımda sorun çıkarırım mantığında çalışma huzurunu bozar. Sonrada ben de sizin gibi düşü üyorum ama müdür müsaade etmiyor dıyerek müdürü kötüleyerek ayağına oynar. Kifayetsiz il müdürü ve kibirli egoist başkanın elinde oyuncak olmuş durumda. Mersin e de kurumadan yazık ettiler.

Hmş
Hmş - 5 ay Önce

Mersin sağlık i yönetilemez halde. İlde tümüyle değişikliğe gidilmedende dikiş tutmaz. Nokta

Bahceli nerdesin
Bahceli nerdesin - 5 ay Önce

Saglik gidiyor elden. Sayin bahclei nak sende sık sık hasta oluyorsun. İzin verde bir ülküçü bakan atansin kurtarsin. Calmadan cirpmadan yemeden garip halki kurtarsin. Saglik parelel8n elinde can çekisiyor.

SIRADAKİ HABER