PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Mahalle Bekçisi İle Kardeşleri, Doktorları Darp Ederek Hastanedeki Masa ve Bilgisayarları Kırdı

Mahalle bekçisi olarak görev yaptığı öğrenilen C.K. ile 2 kardeşi adli rapor açmak isteyen Dr. Ramazan Oğuz’u darp ettikten sonra acil serviste bulunan masaları dağıtarak bilgisayarları kırdılar.

Gündem 10.01.2023, 22:44 Cansu Polat
Mahalle Bekçisi İle Kardeşleri, Doktorları Darp Ederek Hastanedeki Masa ve Bilgisayarları Kırdı

Bekçi C.K. Jandarma tarafından gözaltına alınırken yanında hastaneyi dağıtan 2 kardeşinin yakalanması için çalışmalar sürüyor

Olay Kahramanmaraş Afşin Afşin ilçesindeki hastanede meydana geldi.

Kahramanmaraş Afşin Devlet Hastanesinde iki doktor adli rapor açılmasını istemeyen kişilerin saldırısına uğradı. Doktorlar darp edildi. Masalar dağıtılıp, bilgisayarlar kırıldı.Kardeşleri H.K. ve Ö.K. ile hastanenin acil servisine giden C.K., görevli doktor Ramazan Oğuz'a kaza yaptığını ve boynunun ağrıdığını belirtti.

Bunun üzerine doktor Oğuz, gerekli tetkiklerin yapılması için sağlık çalışanlarına adli rapor açılması talimatını verdi. Ancak C.K. ve kardeşleri adli rapor istemediklerini söyledi. Doktor Ramazan Oğuz, rapor açmak zorunda olduğunu söyleyince kardeşlerin saldırısına uğradı.

Doktoru darbeden şüpheliler, acil servise de zarar verdi. Şüpheliler, servisteki masayı dağıtıp bilgisayarları ve acil servisin camlarını kırdı.

Yorumlar (2)
Sağlık çalışanı 2 hafta önce
İpini koparan bekçi olursa böyle olur vasıfsız adamlar gidip kabadayılık yapıyor eline bi bekçi kimliği veriyorlar adamda bişey oldum sanıp sağda solda ahkam kesiyor işte
hemşire 2 hafta önce
polisimize saldırdılar
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.