Liderler Anketinde Sağlık Bakanı Koca Sürprizi!

Performansı beğenilen liderler araştırmasında Fahrettin Koca sürprizi yaşandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yüzde 48 beğenilme oranıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı da geçerek birinci sırada yer aldı. 

Liderler Anketinde Sağlık Bakanı Koca Sürprizi!

Türkiye'deki koronavirüs salgını nedeniyle taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son yapılan ankette en beğenilen liderler arasında ilk sırada yer aldı.

TIKLAYIN

Murat Sarı'nın sahibi olduğu Konsensus Araştırma ve Danışmanlık Şirketi 9 Mart -2 Nisan 2020 tarihleri arasında 1500 kişi ile görüşerek kamuoyu araştırması yaptı. Yapılan araştırma 503 ilçe, 87 seçim çevresi ve 81 ilde gerçekleştirildi.

ERDOĞAN'I GERİDE BIRAKTI

Konsensus'un 1500 kişi ile yapılan araştırmasında performansı beğenilen liderler arasında Fahrettin Koca sürprizi yaşandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yüzde 48 beğenilme oranıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı da geçerek birinci sırada yer aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ankette yüzde 47,8 oy aldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2020, 00:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Saglik
Saglik - 6 ay Önce

Bakan kocaya minnettarız ama hükümetin sağlıkçılara uyguladığı politikalar yüzünden bizim hakkımızı alamıyor uğraşıyor ama başka yerlere gereksiz paralar yağdıran hükümet iş saglik personeline gelince krizi one sürüyor sayın bakan bey ne yapsın biz yine de onu seviyoruz en azından hakkı adaleti biliyor bizim hükümet tarafından yerlerde surundugumuzun farkında....

5
5 - 6 ay Önce

Evraklarım eksik diye görevde yükselme sınavına giremiyorum. Bu mağduriyetimin giderilmesi için bir şans daha verilebilir mi acaba? Benim de büyük ihmalin var ama yine de bu mağduriyet beni fena halde yıprattı. Hem Korona ile uğraşıyor hem de böyle bir mağduriyetin acısını yaşıyorum. Ne olur benim durumumda olan arkadaşlarımın ve benim bu maduriyetimi görün ve SAĞLIK BAKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVINI, Başvuruları onaylanmış arkadaşlarımın hakları saklı kalması kaydıyla yeniden bir başvuru alarak tekrar değerlendirin ve hiçbir sağlık çalışanının bu zorlu günlerde Görevde yükselme sınavına girerken mağdur olmamasını sağlayın. Lütfen sesimizi duyun

SIRADAKİ HABER