La Liga'ya Türk Doktor Serkan Aygın Damgası!

İspanyol La Liga'da saha içi reklamlarda Türk estetikçi Serkan Aygın'ın reklamları dönmeye başladı.

La Liga'ya Türk Doktor Serkan Aygın Damgası!

Daha önce Atletico Madrid maçında saha içi reklamlarda karşımıza çıkan Türk doktor Serkan Aygın reklamı, dün oynana El Clasico'da da karşımıza çıktı.

Real Madrid-Barcelona maçında saha içi reklamlarda yer alan "Dr Serkan Aygın Hair Transplantin Turkey" reklamı büyük ilgi gördü.

TIKLAYIN

Reklamın bütçesi açıklanmazken, sektör temsilcileri, "Bu bölgesel olarak gösterilen bir reklam türü olabilir. La Liga'da saha içi reklamlar artık bölgesel düzeye taşındı.

Yani Türkiye'deki izleyici Japonya'daki reklamı görmüyor. Ya da İngiltere'deki izleyici ile Amerika'daki izleyicinin gördüğü reklamlar başka. Bizim tahminimiz bu reklamlar bölgesel düzeyde İngiltere, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde gösterildi" dedi.

Konu ile ilgili bir paylaşımda bulunan ESPN muhabiri Gabriele Marcotti, "Saç ekiminde bu kadar paranın olduğunu bilmiyordum. Dünyanın en büyük oyunu oynanıyor ve Türk saç ekimi reklam satın alabiliyor" dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 16:51

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER