Koronadan Ölen Başhekim Katıöz'ün ölümünde kahreden detay!

Yaklaşık 2 hafta önce yakalandığı koronavirüs nedeniyle hastanede yoğun bakım servisinde tedavi gören Ortopedi Uzmanı Hasan Feyzi Katıöz'ün akşam saatlerinde ölüm haberi geldi. Korona'nın can aldığı doktor Katıöz'ün aşı karşıtı olduğu ve bugüne kadar da aşı olmadığı belirtildi..

Gündem 14.09.2021, 18:13 14.09.2021, 21:52 Zeynep Elmalı
Koronadan Ölen Başhekim Katıöz'ün ölümünde kahreden detay!

Sakarya'nın tanınmış Ortopedi Uzmanlarından Hasan Feyzi Katıöz, korona virüs nedeniyle yattığı hastanede yoğun bakım servisinde bugün akşam saatlerinde yaşamını yitirdi. 50 yaşındaki ortopedi doktoru Katıöz'ün bugüne kadar Korona aşı olmadığı belirtildi..

Sakarya'da  Yenikent Devlet Hastanesinde bir süre başhekimlik yapan ardından Karasu İlçe Devlet Hastanesinde yine başhekim olarak görev yapan Ortopedi Doktoru Hasan Fevzi Katıöz , Adapazarı'nda özel bir hastanede başhekim olarak da görev yapıyordu. 
 2 hafta kadar önce Covit-19 belirtileri ile Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan 50 yaşındaki doktor  Hasan Fevzi Katıöz, tedavisi sırasında sağlık durumu ağırlaşınca yoğun bakım servisine kaldırıldı. Burada entübe olan  Katıöz hastalıktan 2 hafta sonra bugün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi

AŞI OLMADI

 Ölüm haberi sağlık camiasında üzüntü yaratan doktor Hasan Fevzi Katıöz'ün bugüne kadar diğer sağlık personelin akline korona virüs aşısı olmadığı belirtildi.Katıöz'ün aşı karşıtı olduğu öne sürülürken  Katıöz ile birlike korona aşısı olmaya bir doktorun daha korona tedavisi gördüğü belirtildi

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
ŞAKA MI 1 hafta önce
BAŞHEKİM BEYİN ESİMLERİNİ VE BAŞLIĞI GÖRÜNCE AFGANİSTAN ZANNETTİM
Sağlıkçı 1 hafta önce
Rabbim Rahmetiyle muamele etsin. Bende Başhekim Beyin fotolarını görünce
rahmet dileyesim geldi. Belli ki dinine düşkün bir kul. İslam nişanelerinden rahatsız olanlar perde açılınca görürsünüz.
Sağlıkçı 1 hafta önce
Allah rahmet eylesin ah be hocam sen işin içindesin vakaları da görüyorsun aşı karşıtı olmak da neyin nesi...
Adam 1 hafta önce
ALLAH rahmet eylesin .Emperyal oyun safsatası işi bozuyor insanların beynini kurcalıyor.
11
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?