Konya Numune Hastanesinde Skandal!!

Konya Numune Hastanesinde hastane personeline hizmet eden Kreşin kaloriferlerinin 1 haftadır yanmadığı kreşteki çocukların mağdur olduğu iddia edildi.

Konya Numune Hastanesinde Skandal!!
banner71

Yeni yapılan Konya Numune Hastanesinin Kreşinin kaloriferlerinin yanmadığı kreşte kalan çocukların velilerinden evlerinden ısıtıcı getirmelerinin istendiği iddia edildi. 

Personelin çocuklarının hizmet aldığı kreşte çocukların soğuktan dolayı büyük mağduriyet yaşadıkları da gelen bilgiler arasında. 

TIKLAYIN

Hastane yönetiminin bir an önce kreşin kaloriferlerinin yaptırması ve çocukların mağduriyetinin giderilmesi bekleniyor. 

Hastaneye bağlı kreşin müdürlüğünü yapan Laboratuvar Teknisyeni Aylin Üste'nin aynı hastanenin idari ve mali işler müdürü Ömer Faruk Üste'nin eşi olduğu da gelen bilgiler arasında. 

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2020, 23:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bengül BOZKURT
Bengül BOZKURT - 7 ay Önce

İki çocuğunu da Konya Numune Hastanesi Kreşinde güvenle büyütmüş bir Anne olarak çıkan haberleri kasıtlı bir karalama olarak görüyor ve üzüntü duyuyorum. Laboratuvar teknisyeni olduğu özellikle vurgulanmış olan Aylin Üste aynı zamanda bir Çocuk Gelişimcidir ve tüm ekibiyle taşınma süreci de dahil hiçbir zaman mağduriyete mahal vermemiştir.

Bayram Ali EMBEL
Bayram Ali EMBEL - 7 ay Önce

Özveriyle yürüttüğümüz kreş çalışmalarının bu tarz geçici ve teknik arızalarla anılması ve skandal bir haber gibi yansıtılması bizi üzse de çalışmalarımızı etkilemeyecektir.

Gülşah Akan
Gülşah Akan - 7 ay Önce

2 çocuğum da kreşe gidiyor ve benden herhangi bir ısıtıcı talebi olmadı. Üzücü olan ise bu kadar özverili bir şekilde bize bu hizmeti sunan sayın müdüremizin ve kreş çalışanlarının, skandal haber olarak yazılması çok üzücü

Gülşah Akan
Gülşah Akan - 7 ay Önce

2 çocuğum da kreşe gidiyor ve benden herhangi bir ısıtıcı talebi olmadı. Üzücü olan ise bu kadar özverili bir şekilde bize bu hizmeti sunan sayın müdüremizin ve kreş çalışanlarının, skandal haber olarak yazılması çok üzücü

Gülperi keser
Gülperi keser - 7 ay Önce

Bu haber skandal bı haber degilki.ihmal yok, kasıt yok. Teknik bı ariza olan bu sorun,sadece kreşte değil, kreş tarafındaki binanın bazı bölümlerindede ısınma problemi olmuştur.idare problemi hızlı bir şekilde çözüp,sorun giderilmiştir.bu aşamada hizmete devam edilmiştir.

Semra Güler ESEN (Konya numune hast. Ayniyat Saymanı)
Semra Güler ESEN (Konya numune hast. Ayniyat Saymanı) - 7 ay Önce

Defalarca yorum yapmama rağmen tarafınızdan yorumlarım gözükmüyor önce bunun sebebini bilmek istiyorum neden? Hastanemiz kreşi ile ilgili skandal skandal diye başlık atılarak gülünç ve akıl tutulması yazısıyla şikayet eden kişi bunun vebalini nasıl verecek merak ediyorum. konu yaptıkları hastane müdürü ve eşinin kreşin sorumlusu olarak görev yapan Aylin hanımın doksan küsür yavrumuzun nasıl idare edildiğini bu haberi yapmadan önce keşke araştırma gibi bir durumu olsaydı yada hastanede kime sorarsanız sorun size cevap verebilirlerdi. Birileri uğraşıyor ama kreş yöneticimiz olarak görev yapan Aylin hanım yine çok güzel bir şekilde kreşimizi yönetecek yine günaydın diyerek çocuklarımıza aynı ihtimamla bakılacak. Çamur at izi kalsın diyerek iki tane ısıtıcı verildi diye bir avuç suda fırtına koparan insanlar için ise acıyorum sadece hemde çok acıyorum bu skandal diye atılan başlığın nedenini de çok merak ediyorum doğrusu, siz ne yaparsanız yapın hatta buyurun gelin hastanenin Ayniyat Saymanı olarak kreşi ben gezdireyim, Bizim dışımızda farklı kurumlar Hastanemizin kreşi in özelliği ve güzelliğini her yerde anlatırken Aylin hanımdan kreşle alakalı yardım alırken siz devam edin çamur atmaya ama unutmayın önce sizin elleriniz kirlendi bile, yazan arkadaşa bu kelimelerim itaf olunur. EyvAllah.....

Filiz Yardımcı
Filiz Yardımcı - 7 ay Önce

Meyve veren ağaç taslanir böyle bir kreş nerde var..

Pelin Altınay ( Kreş Öğretmeni)
Pelin Altınay ( Kreş Öğretmeni) - 7 ay Önce

Yapılan haber asılsız olmakla birlikte oldukça gülünçtür. Sırada o kadar bekleyen yeni kayıt dilekçesi olması ise mesleğimize ve evlatlarımıza verdiğimiz önemi bir kez daha ortaya koymaktadır. Kaldı ki hastane geneli gelişen problemin kreş yönetimine aitmiş gibi gösterilmeye çalışılması kasıtlı bir karalama çabasının en basit halidir. Bizler yine evlatlarımıza sarılıp gülümseyerek bugünleri anımsayacağız. Saygısızlık barındıran bu ithamlara rağmen hep Sevgiyle kalın..


SIRADAKİ HABER