Kollarında Serumlarla Hastanelerde de Hayat, 1 Dakikalığına Durdu!

Bartın ve Denizli başta olmak üzere dün bir çok hastanede de hayat bir dakikalığına durdu. Aralarında çocukların da bulunduğu bazı hastalar, sirenler çaldığında saygı duruşuna geçti.

Kollarında Serumlarla Hastanelerde de Hayat, 1 Dakikalığına Durdu!

Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 81'inci yılında hayata veda ettiği 10 Kasım'da saatler 09.05'i gösterdiği anlarda tüm Türkiye ve Bartın'da 2 dakikalığına saygı duruşunda durdu.

TIKLAYIN

Türkiye’de olduğu gibi Bartın'da, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, ebediyete intikalinin 81. yıl dönümü dolayısıyla Hastane Polisi Muhammet Döngel tüm hastane güvenlik görevlileri hastane çalışanları, hastane bahçesinde istiklal marşı okundu ve saat 09.05'te sirenlerin çalmasıyla saygı duruşunda bulundu.

Denizli'de hastanelerde de saat 09.05'i gösterdiğinde sirenler çaldı. Denizli Devlet Hastanesi'nde tedavi gören, aralarında çocukların da bulunduğu bazı hastalar, sirenler çaldığında saygı duruşuna geçti. Bazı hastaların kollarına serum takılı olmasına rağmen Atatürk için saygı duruşunda bulunduğu görüldü.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2019, 05:45

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER